Premiumvinnare

Vissa har det lite bättre än andra. Som BingoLotto-prenumerant är du automatiskt Premiumkund. Och som vår Premiumkund har du alltid ytterligare förmåner och fler chanser att vinna extravinster utöver vinsterna i själva BingoLotto-spelet.

Grattis alla vinnare! Här nedan presenterar vi våra senaste Premiumvinnare.

Premiumvinnare v 38-41

VIP-vinnare, värde 5000 kr

Jennie Odenius, Olofstorp
Johanna Olsson, Bromölla
Maj-Britt Nilsson, Simrishamn

Vinnare Presentkort, värde 500 kr

Annelie Isaksson, Resele
Benita Anette Aronsson, Kungsängen
Berit Vallmark, Halmstad
Bertil Karlsson, Lindome
Britta Bredberg, BORÅS
Carina Karlsson, Kalmar
Daniel Åström, Kalix
Erik Vilhelm Thulin, Uppsala
Fredrik Drackner, Lidköping
Ingela Hellberg, Uddevalla
Katja Lindemann, Visby
Kerstin Maria Kristina Sundkvist, Eskilstuna
Marianne Backman, Farsta
Nils Ingvar Svensson, Åhus
Per-Eric Karlsson, Örebro
Rolf Lewerentz, Järvsö
Sonja Kumpula, Pajala
Thomas Ottosson, Kristinehamn
Vappu Pirttilä, Jönköping
Yvonne Hansson, Svenshögen

Vinnare Presentkort, värde 300 kr

Anna Nyman, Falköping
Ann-Marie Öhman, Borås
Benita Westin, Stockholm
Birgit Brundin, Falun
Christian Olsson, Köping
Elsy Reilander, Gimo
Emelie Rönnlöf, Norrköping
Eva Nilsson, Malmö
Fredrik Ström, Örebro
Gunvor Persson, Laholm
Hans Svensson, Grums
Henrik Vahldiek, Växjö
Inga Kerstin Björkqvist, Staffanstorp
Karl-Göran Johansson, Veddige
Kristina Edvinsson, Göteborg
Lasse Eklind, Moholm
Maigon Gustavsson, Tranås
Marita Persson, Boxholm
Markus Lander, Färjestaden
Mary Katrina Andersson, Axvall
Michael Oskarsson, Gamleby
Olle Nilsson, Donsö
Reine Johansson, Flen
Roland Persson, Sundsvall
Ronni Gustafsson, Eksjö
Stefan Steffansson, Vansbro
Sven Ingvar Johansson, Sunne
Synnöve Jonsson, Örebro
Thomas Dunsjö, Vessigebro
Vuokko Pasma, Västerås

Vinnare av 4 Sverigelotter

Agnes Högberg, Gislaved
Agneta Hellström, Östersund
Alexander Björnfot, Kiruna
Alf Claesson, Valbo
Anette Margareta Johansson, Jönköping
Anna-Carin Dahlin, Umeå
Anne-Charlotte Assarsson, Vallåkra
Ann-Marie Arkåsen, Falköping
Barbro Elisabet Sundberg, Sunne
Bengt Ingvar Åke Ehn, Tullinge
Berit Axelsson, Lammhult
Birgitta Edberg, Nusnäs
Carina Brodd, Eskilstuna
Conny Gustafsson, Vetlanda
Daniel Larsson, Skurup
Evy Agneta Karlsson, Lingbo
Gunilla Hagstedt, Södertälje
Gunvor Johansson, Högsäter
Hilda Olivia Gustafsson, Brandbergen
Inga Johansson, Älmhult
Ingela Rosander, Landvetter
Iréne Linnéa Adamsson, Vätö
Jan Berggren, Göteborg
Jan Lundström, Varberg
Johan Burman, Nossebro
Kenth Axel Veiner Runesson, Gemla
Kerstin Hammar, Helsingborg
Kjell Bodin, Nykvarn
Laila Persson, Björna
Lena Gustafsson, Dals Rostock
Linda Enqvist, Munka-Ljungby
Malin Johanna Maria Kvist, Lidköping
Margareta Andersson, Växjö
Marianne Berndtsson, Henån
Marie Rosendahl, Göteborg
Marita Hansson, Rydboholm
Maud Hjälm, Västerås
Mona Mattsson, Sundsvall
Monica Ljungström, Linköping
Per Garmstad, Ljungsbro
Peter Sahlqvist, Mullhyttan
Reza Tagik, Kungsbacka
Robert Barth, Storfors
Roland Pettersson, Vintrosa
Rose-Marie Tell, Malmö
Stefan Hilmersson, Strängnäs
Sven Olov Daniel Granlund, Granbergsdal
Synnöve Breivik, Västerhaninge
Ulf Andersson, Bispgården
Åke Vesterlund, Linköping

Vinnare av 2 Bingolotter

Annika Blomberg , Hagfors
Arne Johansson , Henån
Bertil Persson , Klagstorp
Bo Göran Krister Mårtensson , Kristianstad
Catarina Andreasson , Skoghall
Christina Bäckdahl , Jönköping
Christine Mellgren , Frösön
Dan Lindberg , Holmsund
Eivor Backman , Harads
Eva Andersson , Stenungsund
Eva Lind , Kvissleby
Eva Schoug , Värnamo
Gudrun Dafors , Umeå
Hans-Erik Karlsson , Vålberg
Hasse Lundgren , Kvänum
Imad Lazar , Jönköping
Ina Jönsson , Olofström
Ingeborg Frida Birgitta Palm , Skillingaryd
Ingrid Lindeberg , Eslöv
Ingvar Artur Milvert , Nässjö
Jonas Björk , Klippan
Karin Bergqvist , Trelleborg
Kenneth Lindahl , Kumla
Kerstin Sjöstedt , Skellefteå
Kerstin Ann-Christine Sandh , Trelleborg
Kjell Ingvar Kvist , Helsingborg
Lilly Margareta Arklöv , Hestra
Maria Schneider , Gävle
Martin Håkansson , Laholm
Ole Mikael Vitikainen , Huddinge
Patricia Lundstedt , Stöde
Patrik Lindström , Orrefors
Peter Karlsson , Uddevalla
Pia Hemgren Krantz , Åmotsbruk
Roger Hedelin , Strömstad
Rolf Thuvesson , Eslöv
Susanne Ottosson Rösmark , Västra Frölunda
Tina Rosander Ruottinen , Hanaskog
Ulf Lönn , Bjästa
Unni Maalsnes , Karlstad

Premiumvinnare v 34-37

VIP-vinnare, värde 5000 kr

Ester Nilsson, Molkom
Morgan Björklund, Hässleholm
Ulf Gustavsson, Katrineholm

Vinnare Presentkort, värde 500 kr

Alf Göran Gustafsson, Mariestad
Annabelle Andersson, Strömstad
Bo Björkenstam, Svärdsjö
Carina Jardstam, Bonässund
Crister Melander, Södra VI
Elvy Anna-Lisa Rossvik, Eksjö
Folke Ingvar From, Mölndal
Inge Gunnar Oskar Lysander, Stockholm
Ingela Parmryd, Stockholm
Ingrid Malmberg, Bruzaholm
Ingrid Andersson, Karlstad
Ingrid Ziemer, Hultafors
Kenneth Gustafsson, Backaryd
Kerstin Alice Gustafsson, TROLLHÄTTAN
Lempi Sandström, Rydebäck
Lilian Andersson, Trollhättan
Roger Levin, Tierp
Stefan Kollberg, Borås
Stig Bodling, Svappavaara
Therése Adolfsén, Göteborg

Vinnare Presentkort, värde 300 kr

Anders Johansson, Staffanstorp
Ann Charlotte Larsson, Hällefors
Anna Karin Söderström, Vänersborg
Annie Göransson, Eskilstuna
Annika Sjögrund, Nybro
Bengt Axel Georg Nilsson, Gällö
Bo Smed, Nybro
Elsy Lidblom, Enskededalen
Gerd Johansson, Örkelljunga
Gudrun Pettersson, Mörarp
Helene Martinsson, Skillingsfors
Ingrid Elisabeth Berg, Vikbolandet
Jan Swensson, Långsele
Jane Borgkvist, Hede
Jan-Gunnar Lidén Johansson, Morgongåva
Kenneth Gustafsson, Åstorp
Kenneth Engström, Åkersberga
Lars Erik Tjärnsved, Klagshamn
Lena Bastbacken, Markaryd
Maj-Britt Böhn, Kungälv
Marcus Johansson, Övertorneå
Marianne Nilsson, Norberg
Matti Ohlsén, Stockholm
Monica Johnsson, Karlsborg
Nathalie Abrahamsson, Trollhättan
Ritva Annikki Myrhagen, Huddinge
Rolf Kron, Alingsås
Siv Gardlow, Gällivare
Stig Rune Emanuelsson, Alfta
Yvonne Ragnhild Sundbaum, Beddingestrand

Vinnare av 4 Sverigelotter

Agne Persson, Läckeby
Anders Nordström, Resele
Anders Rönnkvist, Njutånger
Anette Marianne Ottosson, Linköping
Ann Nycander, Arboga
Anna Karlsson, Tibro
Bo Björklund, Kållered
Carl Sjölin, Kallinge
Daniel Hedström, Falun
Elisabet Vivi-Ann Nilsson, Enskede
Eva Olsson, Mjölby
Eva Bergander, Skutskär
Eva Lindgren, Sundsvall
Gun Eriksson, Malmö
Gunnel Nordin, Bromölla
Hans Eskil Leif Hedberg, Malmö
Heidi Böhler, Uddevalla
Håkan Falk, Lammhult
Håkan Edvardsson, Hofors
Ing-Britt Hjärtström, Örebro
Irene Falk, Björklinge
Johan Karlstedt, Harplinge
Karin Elisabet Holmqvist, Växjö
Kerstin Gustavsson, Arbrå
Kurt Göte Källberg, Sjöbo
Kurt Inge Eriksson, Nässjö
Kurt-Olov Stark, Krylbo
Lars Larsson, Spånga
Lennart Gunnarsson, Göteborg
Lilian Nyblom, Vänersborg
Lisbet Andersson, Partille
Lise-Lotte Hulmé, Jönköping
Margareta Hedlund, Hudiksvall
Maryam Rizk, Örnsköldsvik
Maud Johansson, Arvika
Ove Melin, Göteborg
Peter Sowe, Kvicksund
Sif Francke, Horn
Stig Selin, Helsingborg
Yvonne Trulsson, Hörby

Vinnare av 2 Bingolotter

Anders Jarl, Broby
Anita Sjögren, Korsberga
Anja Magnusson, Arboga
Ann Gunnarsson, Våxtorp
Anna Holmqvist, Tranås
Ann-Charlotte Andersson, Östersund
Anneli Kvist, BORÅS
Annika Högkvist, Trelleborg
Annika Bodell, Enköping
Astrid Margareta Larsson, Umeå
Birgit Martinsson, Äspered
Christina Andersson, Vårgårda
Esa Yrttiaho, Linköping
Gill Andersson, Uppsala
Gärd Andersson Holmström, Bergvik
Inger Marie Köhlberg, Norrköping
Ingrid Mickelsson, Ramvik
Ingvar Jansson, Motala
Jimmie Larsson, Kungsgården
Joakim Söderholm, Bureå
Kerstin Persson, Lyrestad
Kjell Söderberg, Bor
Lars Jan Karlsson, Sala
Linda Tjärnström, Kramfors
Lisbet Augusta Lundström, Gävle
Mait Andreasson, Örebro
Maria Samuelsson, Strängnäs
Mariann Israelsson, SÖDERTÄLJE
Minna Kettunen, Hägersten
Natasha Moore, Norsborg
Nils Gunnarsson, Njutånger
Patrik Andersson, Finspång
Per Svensson, Munkfors
Per Anders Karlsson, Malmö
Roland Hansson, Västerås
Ros-Marie Nilsson, Mellerud
Rune Johan Helmer Johansson, Lindesberg
Siv Nordström, Eskilstuna
Solbritt Källman, Piteå
Stefan Svensson, Örebro
Sten Fahlstedt, Oxelösund
Stig Bengtsson, Jörlanda
Stig Anders Mats Karlsson, Älvängen
Susana Ekström, Lidköping
Sven-Gustaf Axelsson, Gråbo
Tony Vilson, Grimsås
Ulla Edler, Gäddede
Urban Karlsson, Storebro
Vivi-Ann Olsson, Kungälv
Åke Sjökvist, Marmaverken

Premiumvinnare v 21-24

VIP-vinnare, värde 5000 kr

Anette Wideström, Finspång
Birgitta Rådström, Rönnäng
Birgitta Mårtensson, Eslöv

Vinnare Presentkort, värde 500 kr

Astor Olsson, Malungsfors
Birgitta Sjöberg, Göteborg
Bo Olsson, Bromölla
Börje Pettersson, KATRINEHOLM
Carina Boquist, Vara
Conny Denser, Skärblacka
Dennis Stig Palm, Hyssna
Eva Tyresgård, Frövi
Hannah Bjärtorn, Skövde
Helene Hallin, Vislanda
Inger Khalid, Borås
Inger Marianne Olsson, Romakloster
Ingrid Nilsson, Järbo
Ingvor Margareta Krigström, Trelleborg
Jan-Olof Westin, Sundsvall
Karin Hallgren, Bollnäs
Nils Åke Forsberg, Gnarp
Orvar Äng, Sundsvall
Rudy Larsson, JÄRPÅS
Tomas Robert Mattin-Lassei, SKINNSKATTEBERG

Vinnare Presentkort, värde 300 kr

Berit Anita Lundberg, Mellanström
Bernt Andersson, Mellerud
Birgitta Brittus, FURUDAL
Björn Karlsson, Norrtälje
Britt Blomqvist, Orsa
Eva Westerlund, Hudiksvall
Eva Wernersson, Skellefteå
Gudrun Byléhn, LINKÖPING
Gun Britt-Marie Olsson, Vagnhärad
Göran Lyrström, Drottningskär
Hans Jansson, Ambjörby
Helka Annikki Pettersson, Emmaboda
Ingbert Larsson, SÖDERTÄLJE
Inger Lindberg, Öregrund
Jimmie Österberg, Ösmo
Karin Mate, Strövelstorp
Karin Andersson, Järnforsen
Kenneth Klang, Förslöv
Kjell Frey, Oskarshamn
Lars Sand, Alingsås
Linda Palo, Luleå
Lisbeth Nylander, Göteborg
Magnus Sandahl, Borås
Maj-Britt Landgren, Romelanda
Pontus Kakko, Angered
Rigmor Holmgren, Tidan
Rita Hessman, Valbo
Roger Gernberg, Löddeköpinge
Tommy Hagberg, Sjömarken
Yvonne Martinsson, Hjorted

Vinnare av 4 Sverigelotter

Agneta Arvidsson, Hyssna
Albin Nordström, Ödeshög
Anders Lundbom, Lindesberg
Ann Kristin Jakobsson, Köping
Ann-Chatrine Evertsson, LILLKYRKA
Annika Svensson, Hjo
Ann-Margareta Eriksson, Västerås
Bengt Svensson, Broby
Birgitta Brolin, Eskilstuna
Birgitta Rydh, Västerås
Britt Dammfors, Mora
Britt-Marie Lundmark, Mariestad
Claes-Göran Falk, Gävle
Donald Bengtsson, Ytterby
Ellinor Nilsson, Hässleholm
Emmy Valborg Runeson, Visby
Eva Gustafsson, Habo
Gerd Isaksson, Vetlanda
Gull Britt Bergman, KUMLA
Gunnel Marchi Lundberg, Gullspång
Göran Mattsson, Mariefred
Ines Svantesson Nilsson, Veberöd
Ing-Marie Kutlesa, Jordbro
Ingrid Nilsson, Tvååker
Ingrid Karlsson, Karlshamn
Iris Larsson, Västra Karup
Kurt Ove Eriksson, Enköping
Maarit Karlsson, NORRKÖPING
Margareta Isabell Carlsson, Hällevadsholm
Maria Petersson, Holmsjö
Marianne Nilsson, Uddevalla
Marianne Helén Falk, Munsö
Marie Friberg, Eket
Matilda Brändström, Lycksele
Per-Olov Karlsson, Södra Vi
Peter Hansson, Saxtorp
Sigbritt Margareta Jonsson, Åre
Sonny Karlsson, Älmeboda
Sven Gunnar Axelsson, Vassmolösa
Yvonne Jansson, Billingsfors

Vinnare av 2 Bingolotter

Allan Karlsson, Dalum
Anja Persson, Simrishamn
Annica Davidsson, Ludvika
Barbro Persson, Timrå
Berit Andersson, Kristianstad
Birgitta Sebek, Vetlanda
Birgitta Einebrant, Vissefjärda
Elisabet Leskinen, Kalix
Eva Carlsson, Solna
Eva Birgitta Hagberg Fredin, Partille
Evy Anita Jernberg, Lesjöfors
Gert Ingvar Nilsson, Mellbystrand
Gösta Svensson, Ronneby
Inga Vilhelmina Nyström, Västra Ämtervik
Ingrid Andersson, Helsingborg
Iris Wisemark, Norrköping
Jan Juopperi, Veddige
Jill Johansson, Växjö
Karin Mårtensson, Strängnäs
Kennet Rehn, Axvall
Kjell Edberg, Sala
Lars Wennberg, Nol
Lena Cordic, Aneby
Lena Nilsson, Sjuntorp
Lennart Sandin, Forshaga
Margaret Wikström, Bjuråker
Margareta Svensson, Rödeby
Marianne Harju, Sala
Marianne Månsson, Rävlanda
Marie Louise Svensson, Svenljunga
Mine Meibrant, Helsingborg
Monica Norén, Hargshamn
Patrik Gustafsson, Alingsås
Pentti Norlén, Sundsvall
Per-Johan Rylén, Söderköping
Petra Johansson, Munkfors
Robert Morin, Huddinge
Rolf Niss, Stora Skedvi
Rolf Meurling, Lekeryd
Ronny Karlsson, Trollhättan
Rose-Marie Johansson, Floby
Rune Björklund, Spånga
Siv Åkerman, katrineholm
Stig Nyström, Kiruna
Stig Gunde Eriksson, Gislaved
Suzanne Risto, Södertälje
Sven Ivar Larsson, Säffle
Teresia Gentzel, Borås
Tove Nilsson, Våxtorp
Ulla Berntsson, Hällingsjö

Premiumvinnare v 17-20

VIP-vinnare, värde 5000 kr

Anders Andersson, Gällivare
Göta Lund, Västerås
Nils-Bertil Olsson, Trelleborg

Vinnare Presentkort, värde 500 kr

Anamaria Lara Sjögren, Bagarmossen
Astrid Irene Sofia Karlsson, Vrena
Barbro Arnborg, Valbo
Berit Lindberg, Mora
Birgit Karlsson, Halmstad
Birgitta Fröström, Stockholm
Christina Svedberg, Västerås
Gerd Östgård, Enviken
Gun Öman, Älvsbyn
Hans Jonsson, Hallstahammar
Harriet Sigvardsson, Våxtorp
Jan-Eric Johansson, Nye
Jeremy Kristiansen Karlsson, Arvika
Kent-Lage Sjödin, Skövde
Marita Karrin, Västra Frölunda
Mats Persson, Laholm
Olof Henrik Eriksson, Gällivare
Per-Anders Jan Svensson, Mellerud
Ruth Persson, Töreboda
Siv Pettersson, Lekeryd

Vinnare Presentkort, värde 300 kr

Anita Stellemark, Växjö
Anna Lissy Guldager Borg, Spånga
Annika Johansson , Gråbo
Annika Larsson, Lyckeby
Brita Axelsson, Arvika
Carl Ivar Danielsson, Sölvesborg
Christina Yvonne Carola Kindstrand, Linköping
Gun Johansson, Uppsala
Gunvor Rosenbäck, Örsundsbro
Göran Carlsson, Sköllersta
Hanna Persson, Mariestad
Inga Lisa Lignell, Katrineholm
Jane Karlsson, Styrsö
Jenny Van Zwoll, Idre
Kerstin Bengtsson, Östersund
Laila Persson, Rengsjö
Lars Bryngelsson, Nora
Lars Landström, Ockelbo
Lars Gustaf Lennart Gustafsson, Skruv
Lars Olof Olsson, Los
Marie Åhl, Åmål
Mats Johansson, Råneå
Monica Elisabet Blomgren, Broddetorp
Ove Olsson, Malungsfors
Petra Fogelberg, Göteborg
Siv Kerstin Ingegerd Broströmer, Bankeryd
Ulla Birgitta Karlsson, Lidköping
Willem Vermeulen, Västra Torup
Yvonne Pettersson, Trollhättan
Östen Gustav Fritiof Jonasson, Rydaholm

Vinnare av 4 Sverigelotter

Agneta Petersson, Luleå
Alice Gustafsson, Lilla Edet
Anders Karlsson,Oskarshamn
Anita Majken Ingegerd Jensen, Klagshamn
Bertil Persson, Sommen
Britta Margareta Berglund, Munkflohögen
Christel Lindblad, Arlöv
Emma Enmalm, Björbo
Eva Sandén Larsson, Kristinehamn
Gerd Nilsson, Uddevalla
Gun-Britt Helena Andersson, Sävsjö
Göran Gustafsson, Habo
Hans-Åke Sjöholm, Hammar
Henrik Holmquist, Tolg
Inga Åkerström, Mariestad
Inga Jäderlund, Köping
Inger Classon, Skepplanda
Ingrid Olsson, Degeberga
Ingrid Mannberg, Umeå
Jakob Svantesson, Malmö
Josefine Bergfeldt, Ydre
Karl-Gunnar Johansson, Figeholm
Kennet Borne Gebing, Spånga
Leif Flatow, Mölndal
Lena Christina Eriksson, Timrå
Liv Albinsson, Kungsbacka
Madeleine Karlsson, Rödeby
Marcus Hård, Gävle
Mats Torsten Harald Pålsson, Östra Ljungby
Maud Hallberg, Grums
Nils Eriksson, Rätan
Nils Håkan Ekfeldt, Solna
Ola Andersson, Skellefteå
Ove Ivarsson, Björklinge
Solveig Hård, Sundborn
Stig Lindqvist, Ljungbyhed
Sören Kristofersson, Örnsköldsvik
Thomas Sjöberg, Skellefteå
Tommy Svensson, Borås
Torsten Palbom, Gräsmyr

Vinnare av 2 Bingolotter

Agneta Wadén, Skutskär
Annette Festin, Brunflo
Ann-Marie Johansson, Vadstena
Britt Marie Lindquist, Arboga
Britta Andersson, Lidköping
Christoffer Öberg, Bergby
Daniel Vilhelmsson, Gislaved
Eija Ovaska, Söderfors
Elisabet Persson, Säffle
Elisabet Stedt, Falun
Erna Ingeborg Lindqvist, Holsljunga
Eva Svensson, Höör
Eva Lundberg, Anderstorp
Eva Johansson, Norsjö
Eva Koivisto, Krylbo
Fredrik Drackner, Lidköping
Gill Pettersson, Linköping
Gun Karlsson, Kumla
Gun Viklund, Öjebyn
Gunnel Eliasson, Göteborg
Hans Davidsson, Lund
Inga Viola M Nyström, Södra Sandby
Ivar Rasmussen, Borås
Jan Oldén, Löddeköpinge
Kurt Roland Olofsson, Hammerdal
Laila Andersson Tofferi, Gävle
Lars Lindgren, Umeå
Lars Anjou, Väddö
Lena Pettersson, Hofors
Lisbet Omberg, Kristinehamn
Lisbeth Alice Kristina Westman, Ängelholm
Maida Alkic, Trelleborg
Margareta Birgersson, Hässleholm
Marianne Skogfeldt, Johanneshov
Michael Olsson, Västra Frölunda
Niklas Eliasson, Halmstad
Olov Gustavsson, Väse
Ove Karlsson, Kårböle
Per Ulf Backman, Arvidsjaur
Pia Hellman, Järfälla
Sara Fock, Trollhättan
Siv Eriksson, Gräddö
Siv Anette Eriksson, Ursviken
Solveig Johansson, Kumla
Sture Andersson, Hyssna
Sven Ove Ögren, Rönninge
Sven-Roland Danielsson, Oskarshamn
Sören Forsman, Borlänge
Ulf Torsten Persson, Eslöv
Yvonne Eriksson, Hässleholm

Premiumvinnare v 13-16

VIP-vinnare, värde 5000 kr

Inger Johansson, Östavall
Ingrid Nilsson, Lund
Stefan Ellus, Norrsundet

Vinnare Presentkort, värde 500 kr

Agneta Margitha Carlsson, Forsbacka
Aina Ellinor Maria Augustsson, Glava
Anders Wahlqvist, Vällingby
Anneli Hägg, Sölvesborg
Annikki Häggman, Gislaved
Ann-Sofie Ullgren, Göteborg
Birgitta Lantz, Hässleholm
Christina Larsson, Hedemora
Dennis Lehto, Borlänge
Emil Lundh, Bromölla
Göran Lennart Svederud, Lerberget
Jan-Olof Karlsson, Örebro
Jan-Åke Bardén, Sundsvall
Karl-Ove Andersson, Hällestad
Lisbet Hellmér, Vendelsö
Maj-Britt Alfredsson, Karlshamn
Mari Sjölund, Ramvik
Nelly Ersson, Kiruna
Ove Eriksson, Tranås
Vega Mariana Larsson, Matfors

Vinnare Presentkort, värde 300 kr

Birgitta Ådebring, Piteå
Britt-Marie Bajard, Borås
Caroline Johansson, Rolfstorp
Catrin Berg, Västerhaninge
Christina Franzén, Linneryd
Christine Andersson, Lyckeby
Eva Liljeblad, Jönköping
Eva-Marianne Malmborg, Unnaryd
Gunbritt Westberg, Olofström
Gunnar Larsson, Hallsberg
Gustav Lundberg, Norsjö
Göran Andersson, Borlänge
Helén Stensson, Hällekis
Ingela Iversen, Kungälv
Ingrid Freij, Tobo
Jan Åke Nilsson, Sibbhult
Kerstin Karlsson, Vena
Kerstin Britt-Mari Hermansson, Laholm
Lilian Edström, Gävle
Louise Tisell, Järfälla
Margareta Karlsson, Karlstad
Margit Lind, Brålanda
Nils Åke Hugo Sahlström, Alvesta
Patrik Olofsson, Kil
Peter Andersson, Eskilstuna
Sigrid Jonsson, Umeå
Svea Lagerlöf, Sundborn
Tomas Petersson, Bottnaryd
Veronika Vahter, Göteborg
Yvonne Bergman, Skärholmen

Vinnare av lottpaket

Anders Kvist, Köping
Angelica Spjuth, Tenhult
Anna Sundbom, Stockholm
Anna Karlsson, Sjöbo
Anna Lena Källmodin, Malung
Ann-Britt Norlin, Alfta
Ann-Christin Margareta Olofsson, Bollebygd
Anneli Ljungquist, Forsa
Ann-Helén Nyberg, Gävle
Ann-Marie Stendahl, Gränna
Barbro Agneta Lönn Lindholm, Oxie
Barbro Gun-Britt Andersson, Högsäter
Berit Gustafsson, Brandbergen
Berit Börjesson, Sätila
Berndt Lundqvist, Frövi
Birgitt Algotsson, Nyköping
Britt Andersson, Veberöd
Camilla Vettergren, Uppsala
Christina Kjörk Nilsson, Lidköping
Christine Margareta Mosseby, Grangärde
Clary Mariana Karlsson, Tärnsjö
Egon Bertil Jonsson, Alingsås
Eivor Karlsson, UPPSALA
Elin Olsson, Svedala
Elisabeth Granlund, Lysekil
Elly Sjögren, Lysvik
Eva Forsgren, Borås
Gerd Solveig Söderberg, Järved
Gull-Mari Nilsson, Tomelilla
Gunilla Christina Larsson, Vällingby
Gunnar Emanuel Mattsson, Möklinta
Gunnel Eriksson, Sala
Gärd Marie Louise Andersson, Finspång
Hugo Eriksson, Kolsva
Imelda Dedal, Malmö
Inez Nilsson, Färjestaden
Inga Melin, Bottnaryd
Ingela Kristina Andrée, Gustavsfors
Inger Björkman, Enköping
Inger Olsson, Mölndal
Inger Gärd Linnéa Pettersson, Norrköping
Ingrid Berger, Sandviken
Ingrid Jönsson, Järpen
Ingrid Maritza Edlund, Örnsköldsvik
Jan Tore Henning Henningsson, Vetlanda
Jenny Törnqvist, Landvetter
Karin Sjöberg, Krokom
Karin Margareta Johansson, Vänersborg
Karl Erik Danielsson, Enviken
Karl Jonny Olsson, Sunne
Kenneth Hasselberg, Ronneby
Kerstin Johansson, GISLAVED
Kerstin Eriksson, Karlstad
Kerstin Svensson, Eslöv
Kjell Mäki, Haparanda
Klas Lennartsson, Finspång
Lars Strandberg, Skänninge
Lars Göran Lundgren, Kalmar
Lars Harald Igbo, Ljungby
Lars-Ola Johan Lundberg, Norrtälje
Liliann Magnusson, Lima
Lillemor Rödin, Bollnäs
Liselott Brinell, Klavreström
Maiju Annikki Lensu Larsson, Solna
Maria Karlsson, Umeå
Maria Alexiusson, Limmared
Marianne Persson, Löttorp
Marjatta Bergström, Oxelösund
Mayola Hammarqvist Schulz, Bovallstrand
Merith Karlsson, Mölnlycke
Mona Elionor Oskarsson, Hälleviksstrand
Morgan Olsson, Gäddede
Niklas Johansson, Arvika
Nils Karlsson, Färjestaden
Nils-Ragnar Sandberg, Grimslöv
Per Skoglund, Bjursås
Per-Axel Adolfsson, Gunnarskog
Päivi Rossinen, Sundsvall
Rolf Sahlin, Töcksfors
Siv Hermansson, Mora
Stig Lennart Lindgren, Kopparberg
Stina Inger Roos, Råneå
Sven Olof Carlsson, Borlänge
Tage Bergkvist, Eksjö
Tom Bolin, Visby
Tommy Martinsson, Älvdalen
Ulla Karlsson, Norrköping
Ulla Nilsson, Eskilstuna
Ulla Gustafsson, Ed
Åsa Larsson, Ulricehamn

Premiumvinnare v 9-12

VIP-vinnare, värde 5000 kr

Arja Larsson, Bålsta
Joachim Ekbäck, Björklinge
Lars Thomas Hellemar, Alingsås

Vinnare Presentkort, värde 500 kr

Aina Anna El Grunditz, Grimstorp
Annette Torstensson, Åskloster
Annika Linnéa Dahlqvist, Rånäs
Birgitta Pettersson, Eskilstuna
Björn Rickard Kvick, Västerås
Elisabet Johansson, Limmared
Göran Johansson, Vintrosa
Jan Kvistrum,Sollentuna
Jan-Åke Jakobsson, Åsensbruk
Johan Lundberg, Göteborg
Kerstin Lilian Margareta Pedaja, Färjestaden
Knut Tomas Nilsson, Kullavik
Lars-Gunnar Thorvaldsson, Kallinge
Lennart Strand, Vänersborg
Lita Dahlin, Götene
Reidun Witenius, Falkenberg
Riitta Björkstedt, Västerås
Siv Forslund, Sundsvall
Sven Karlsson, Mariefred
Turid Bäckström, Kiruna

Vinnare Presentkort, värde 300 kr

Anders Lindberg, Vårgårda
Anders Karl-Erik Sveningsson, Burseryd
Arne Gustafsson, Nyhammar
Birgit Englund, Härnösand
Britt Olsson, Rinkaby
Börje Johansson, Hammarö
Catrin Karlkvist, Kvillsfors
Conny Henriksson, Gällivare
Eva Birgitta Lund, Örnsköldsvik
Gerd Gilbertsson, Växjö
Gullvi Persson, Götene
Ingela Schultz, Huskvarna
Judith Sibylla Pettersson, Östersund
Karin Lise-Lott Rosenberg, Rönninge
Kerstin Nilsson, Ystad
Kerstin Fällgren, Halmstad
Kjell Uno Eriksson, Mörrum
Kjell Urban Vallström, Södra Sunderbyn
Lars-Gunnar Larsson, Alingsås
Lennart Arlebrink, Västra Frölunda
Lisbeth Persson, Uddevalla
Margareta Nikolini, Spånga
Margareta Strid, Stockholm
Maud Ivarsson, Krylbo
Pia Johansson Wetterling, Strömsnäsbruk
Roland Andersson, Eslöv
Simo Rantakrans, Luleå
Susanne Bengtsson, Brunflo
Torbjörn Jonsson, Linköping
Vivi-Ann Johansson, Värmlands Nysäter

Vinnare av lottpaket

Anita Lindqvist, Munkedal
Ann Fransson, Mullsjö
Ann Marie Erika Sundqvist, Jörn
Anneli Rådström Eriksson, Östmark
Anne-Marie Wiberg, Hudiksvall
Ann-Marie Stendahl, Gränna
Astrid Haugmo, Täby
Bengt Karlsson, Huskvarna
Bengt Blom, Grödinge
Bengt Arne Johansson, Falkenberg
Bengt-Eric Björ, Östmark
Bengt-Göran Furberg, Boden
Berit Laine Melin, Märsta
Berndt Åke Tommy Brobeck, Trelleborg
Bertil Arne Jansson, Särö
Birgit Kviske, Ystad
Björn Brask, Falun
Björn Nilsson, Fliseryd
Britt Selander, Hindås
Britta Elisabet Mattsson, Mörrum
Carina Lägerdal Mattsson, Sollentuna
Carina Henriksson, Hammerdal
Christer Karlsson, Läckeby
Christina Johansson, Sävsjö
Dagmar Olsson, Delsbo
Elisabeth Sundling, Fristad
Emanuel Johansson, Nossebro
Erik Tellbom, Jönköping
Eva-Britt Borglund, Rottne
Gerd Skoog, Trollhättan
Gullbritt Wendel, Eslöv
Gunilla Toresson, Växjö
Gunnel Anita Fridell, Storebro
Göran Larsson, Skövde
Hans Åke Lennart Lundberg, Åtvidaberg
Harri Pakarinen, Borås
Helena Larsson, Fagersta
Ingalill Widell, Gävle
Inger Andersson, Eslöv
Inger Margareta Karlsson, Vindeln
Ing-Mari Birgitta Lindström, Lindesberg
IrmaZetterberg, Vallentuna
Jan Åke Filip Andersson, Fengersfors
Jasmine Olofsson, Arbrå
Jonathan Stolpe, Billesholm
Jorma Lahtinen, Degerfors
Karin Källström, Uppsala
Karl Gustaf Fredriksson, Gammalkil
Katarina Öckerstedt Nyberg, Sundsvall
Kenneth Lawner, Kil
Kerstin Eriksson, Mattmar
Klas Brandt, Billdal
Kristina Jönsson, Älmhult
Lars Christer Edwertz, Vintrosa
Lena Nilsson, Alnö
Lena Gustafsson, Lofsdalen
Lennart Gerhardsson, Vassmolösa
Majvor Olsson, Gävle
Marcus Sundberg, Umeå
Marcus Berg, Hyllinge
Margareta Olsson, Ås
Margareta Göthberg, Väderstad
Maria Eriksson, Rättvik
Maria Söderlind, Uppsala
Marie Svantesson, Alingsås
Marie Allenbrant, Eskilstuna
Mary Augustsson, Herrljunga
Mona Björking, Alingsås
Monika Nyburg, Tyresö
Morgan Hilmersson, Göteborg
Märta Margareta Nilsson, Luleå
Nils-Arne Pettersson, Gammelstad
Olly Jansson, Härnösand
Rita Wahlström, Tyresö
Roger Johansson, Vårgårda
Rune Pettersson, Ingelstad
Siv Larsson, Hälleforsnäs
Stig Elis Thunström, Bollnäs
Stig Magne Frödeby, Eslöv
Susanne Hagenryd, Örebro
Sven Kardell,Falköping
Tomas Lage, Hallsberg
Tommy Isaksson, Mjölby
Tommy Engbåge, Seglora
Tommy Andersson, Sågmyra
Ulf Oskarsson, Malung
Ulf Jimmy Dahlström, Örebro
Ulla Marianne Hurtig, Uppsala
Veronica Jonsson, Stockholm
Yvonne Lindegren, Nynäshamn

Premiumvinnare v 5-8 

VIP-vinnare, värde 5000 kr

Birgitta Grasic, Storfors
Kennet Ludvigsson Karlsson, Munka-Ljungby
Susanne Pettersson, Vänge

Vinnare Presentkort, värde 500 kr

Agne Lindström , Linköping
Ann-Christine Johansson, Lysekil
Ann-Cristin Fredriksson, Henån
Barbro Westergren, Falköping
Birgit Andersson, Ludvika
Birgitta Karlsson, Falköping
Bo Arnesson, bandhagen
Bo Allan Jönsson, Skurup
Eva Axellie, Vänersborg
Eva Erlandsson, Löderup
Joakim Nilsson, Hörby
Johan Dahl, Vendelsö
Leif Andersson, Falköping
Markus Nyberg, Vara
Michael Oskarsson, Gamleby
Sonja Hagander, Vallentuna
Stefan Radoczi, Norrhult
Stina Pettersson, Upplands Väsby
Suzanne Linderberg, Eslöv
Ulf Lennart Norman, Karlstad

Vinnare Presentkort, värde 300 kr

Anna Eriksson, Tidaholm
Anna Wademyr, Gällstad
Annica Henriksson, Grums
Ann-Maj Tjäremyr, Göteborg
Barbro Ingeborg Svensson, Broby
Bertil Järnström, Örebro
Bo Kling, Skövde
Bror Arne Frankki, Karungi
Eva Lindén, Bromma
Gerd Rose-Marie Jansson, Charlottenberg
Gunilla Johansson, Östra Ryd
Helge Jakobsson, Visby
Ingabritt Persson Larsson, Sunne
Ingalill Karlsson, Slottsbron
Ingegärd Mar Karlsson, Asperö
Ing-Marie Holmgren Lund, Söderbärke
Jan Sundgren, Piteå
Jan-Christer Björn Östman, Tvååker
Karin Lundqvist, Rosersberg
Katarina Karlsson, Helsingborg
Klas-Göran Andersson, Bengtsfors
Margareta Persson, Karlstad
Mattias Warenborn Johansson, Halmstad
Mayvor Paulsson, Uddevalla
Nils Grev, Orsa
Pranee Börjesson, Sävedalen
Reima Kaleva Ikonen, Torup
Susanne Helin, Holsbybrunn
Sören Lind, Offerdal
Urban Pettersson, Finspång

Vinnare av 4 Sverigelotter, värde 100 kr

Annica Blomqvist, Järvsö
Axel Charles Konrad Aagaard, Skillinge
Barbro Lundström, Vislanda
Barbro Dahl, Svanesund
Barbro Agneta Lönn Lindholm, Oxie
Bengt Nils Gunnar Jönsson, Ankarsrum
Berit Maria Leremar, Tidaholm
Bernt Sune Jeffry Andersson, Getinge
Bertil Åslund, Malungsfors
Birgitta Englundh, Kungsbacka
Britt Karlsson, Vingåker
Britt-Marie Holm, Söderbärke
Britt-Marie Rydén, Lindås
Börje Andersson, Sveg
Börje Andersson, Bredaryd
Camilla Westerlund, Hestra
Carina Björklund, Nykvarn
Dahlia Eva Kristina Thalin, Knivsta
Elsa Isaksson, Gammelstad
Else-Maj Utterström, Luleå
Erling Åberg, Vimmerby
Eva Åman, Arvidsjaur
Eva Ljunggren, Hanaskog
Eva Martinsson, Östmark
Evert Kalin, Ucklum
Evy Busk, Bräcke
Fritz Signar Söderlind, Björna
Gun Ågren, Rimbo
Gunilla Andersson, Karlskoga
Helena Dahlström Persdotter, Harmånger
Helena Catharina Dehlin, Kristianstad
Inez Margareta Hultqvist, Växjö
Inga Jakobsson, Västra Karup
Inger Eliasson, Dikanäs
Johanna Fjordell, Kiruna
Jonas Hebert, Sifferbo
Juhanni Lennart Kaukola, Älvkarleby
Kaj Dahlqvist, Vänersborg
Karin Vikström, Vilhelmina
Karin Hultbrand, Skepplanda
Karin Gun-Britt Hansson, Ystad
Karl Gustaf Natanael Thernström, Björklinge
Karl Olof Andersson, Edsbro
Kenny Sofia Ulrika Karlsson, Linköping
Kerstin Lummander, Vårgårda
Kerstin Weidfors, Alstermo
Lars Jonsson, Piteå
Laurette Else-Mari Jalminger, Vimmerby
Lena Vilhelmsson, Läckeby
Lena Smith, Uppsala
Lennart Collin Lundquist, Ludvika
Lilian Hammarström, Bispgården
Lillebil Berg, Helsingborg
Maith Jakobsson, Hölö
Mats Karlsson, Habo
Mattias Sandin, Mölnlycke
Mattias Wittsell, Munka-Ljungby
Maud Hansson, Charlottenberg
Maud Andersson, Karlstad
Mikael Carlberg, Nässjö
Mona Inger Emilia Lennartsson, Ljung
Mona Lisa Petersson, Degerhamn
Monica Johnsson, Hörby
Monica Sturesson, Hyssna
Patrik Isaksson, Halmstad
Per Göte Persson, Stoby
Per-Olof Skoglund, Örby
Pia Miettinen Persson, Östersund
Raija Korhonen, Bergshamra
Rolf Flygt, Åby
Rolf Lundqvist, Hönö
Seth Söderman, Norrtälje
Sigrid Märta Söderlund, Sundsvall
Siv Mari Jonsson, Vilhelmina
Sten Yngve Rönnblom, Smögen
Stig Lundberg, Västerås
Stig Johansson, Sollentuna
Sune Önnerlöv, Kristineberg
Susanne Öst, Bjuråker
Tommy Karlsson , Östersund
Tony Ragnarsson, Kinna
Tuttan Rone, Munkfors
Ulrika Saaranen, Älvängen
Wega Nilsson, Kalmar

Premiumvinnare v 1-4 2018

VIP-vinnare, värde 5000 kr

Anders Andersson, Gällivare
Arne Palm, Alfta
Margaretha Sander, Norrtälje

Vinnare Presentkort, värde 500 kr

Anita Johansson, Färjestaden
Ann-Charlotte Jönsson, Svedala
Ann-Mari Karlsson, Örsundsbro
Cecilia Bengtsson, Kallinge
Eivor Svenlert, Tidaholm
Elsie Hjalmarsson, Förslöv
Håkan Sturesson, Svenljunga
Irene Johansson, Kalmar
Jan Erik Martinsen, Tvååker
Jan-Eric Rehn, Sundsbruk
Jennie Granberg, Arvidsjaur
Kent Johansson Jänkänpää, Malmberget
Lennart Allan Reinhold Jönsson, Göteborg
Marita Johansson, Ulricehamn
Marja Sörensen, Mellbystrand
Matts Stensson, Laholm
Rosa Johansson, Veddige
Runa Lilian Näslund, Lugnvik
Sigvard Karlsson, Uppsala
Siv Ann-Kristin Daleke, Karlskrona

Vinnare Presentkort, värde 300 kr

Anne-Charlotte Margareta Carlsson , Norrköping
Axel Persson,Forsa
Bertil Petersson, Färjestaden
Camilla Blomdahl, Asarum
Ewa Svensson, Motala
Hans Olof Möller, Kåge
Heléne Eriksson, Brunflo
Ingalill Stigsson, Lyrestad
Ingrid Arvidsson, Järpås
Ingrid Berger, Sandviken
Ingvar Näslund, Bergeforsen
Ivone Szubert, Malmö
Jan Erik Vallentin Andersson, Eslöv
Karl Erik Le Vrede, Torpshammar
Kenneth Karlsson, Timmele
Kjell-ÅkeClaesson, Osby
Leif Conny Almén, Jönköping
Lena Gunilla Andersson, Vena
Lisbeth Jolin, Karlskrona
Madeleine Sävgren, Helsingborg
Maj Olsson, Arboga
Marianne Haglund, Hagfors
Mayvord Anette Carlzon, Åseda
Peter Brännström, Skellefteå
Peter Stoor, Karlstad
Roland Carlsson, Uddevalla
Rose-Marie Larsson, Motala
Sirkka-Liisa Sjölin, Norsborg
Sven Erik Sjöberg, Fagersta
Thomas Aronsson, Örebro

Vinnare av lottpaket

Alice Sally Birgitta Hagström, Rönninge
Alpo Kustaa Huhtala, Upplands Väsby
Anders Niklas Nejdvik, Grästorp
Anita Stenqvist, Öjersjö
Anne Keränen, Övertorneå
Astrid Zakrisson, Älvsjö
Bernt Bergwall, Ronneby
Birgitta Ljungberg Jonsson, Malmö
Birgitta Jansson, Strängnäs
Björn Karlsson, Diö
Bo Gösta Ekström, Hisings Kärra
Britt Engström, Sundbyberg
Britt-Marie Söderlund, Sysslebäck
Britt-Marie Thysell, Eskilstuna
Britt-Marie Andersson, Nyköping
Carina Olofsson, Bjurholm
Carl-Gunnar Nilsson, Nyköping
Catrine Andersson, Avesta
Christopher Hellgren, Göteborg
Diana Bruhn, Torestorp
Edvin Johansson, Knivsta
Ester Gunnel Lindström, Bureå
Eva Kristina Bergström, Ånäset
Eva-Britt Andersson, Kristinehamn
Eva-Lena Svensson, Asarum
Gerd Almén Karlsson, Zinkgruvan
Gertrud Odelius, Vargön
Gun Marie Envik, Lindesberg
Gunborg Johansson, Laxå
Gunn Landén, Malmö
Gunvor Bergström, Sundsvall
Heidi Blixt, Norrköping
Henri Tapani Oskari Säärelä, Karlskoga
Henrik Hansson, Bromölla
Inga-Britt Lundberg, Eskilstuna
Ingeborg Linnéa Olsson, Gislaved
Ingrid Carina Morling, Lindesberg
Ivar Rasmussen, Borås
Jerker Nilsson, Borlänge
Jocke Hallström, Mörarp
Johan Lundberg, Göteborg
Jörgen Andersson, Kristianstad
Karin Ulla Maria Andersson, Söderköping
Karl-Erik Karlsson, Uddevalla
Kenneth Svensson, Kävlinge
Kerstin Birgit Lilian Gadd, Askerön
Kjell Arne Ingvar Carlsson, Väckelsång
Laila Svensson, Grimeton
Lars Tony Lindblom, Järpen
Lena Moen, Töcksfors
Liisa Keskitalo, Eskilstuna
Lisbeth Johansson, Veddige
Magnus Fryklund, Söderhamn
Margareta Hollsten, Lidköping
Marie Norrman, Sigtuna
Marie Susanne Jansson, Vikingstad
Martin Robertsson, Lima
Mary Inga Lena Brorsson, Hjärnarp
Matti Syrjälä, Motala
Matts Kindström, Mora
Mona Britt-Marie Viberg, Forserum
Monika Johansson, Bollstabruk
Monika Nilsson, Ulricehamn
Monika Irené Ohlsson, Björklinge
Nils Folke Johansson, Tvååker
Nina Gladh, Virsbo
Oddbjörn Nyborg, Göteborg
Olof Holmdahl, Vårgårda
Per Arne Sjöberg, Sjuntorp
Per Ove Ingvar Boman, Norsjö
Peter Nord, Malmö
Pia Andersson, Fritsla
Rosa Eklund, Ystad
Rose Marie Jonsson, Tranås
Ruth Eva Ing-Mari Lusth, Gränna
Siw Larsson, Stockholm
Solbritt Johansson, Umeå
Sol-Britt Erlandsson, Bjärnum
Stefan Radoczi, Norrhult
Sten Håkan Sjölin, Kivik
Stig Bylund, Eskilstuna
Svea Koppanen, Älta
Sven Åke Johansson, Olofström
Thomas Johansson, Göteborg
Tom Bolin, Visby
Tomas Olausson, Enköping
Tomas Blomberg, Örebro
Valborg Hellmark, Vikingstad
Åsa Martinsson Sveningsson, Hestra
Åsa Andersson, Norrköping

Premiumvinnare v 50-52

VIP-vinnare, värde 5000 kr

Hans Jemt, Orsa
Ingegerd Sandin, Själevad
Lena Björck, Moheda

Vinnare Presentkort, värde 500 kr

Anette Huss Kirner, Gävle
Bengt Persson, Jädraås
Birgitta Olsson, Bunkeflostrand
Björn Rickardsson, Tranås
Britt-Inger Eriksson, Kumla
Elsie Nilsson, Klippan
Gunnar Axelsson, Ucklum
Göran Arktell, Sparreholm
John Sjöberg, Billesholm
Karl Olof Olsson, Järpen
Lars-Göran Olsson, Gävle
Lena Lilja, Skoghall
Lisbeth Hernandez Carballo, Göteborg
Margaretha Magni, Kalmar
Margit Viola Söderqvist, Garpenberg
Patrik Svensson, Göteborg
Per Ove Kent Westlund, Vänersborg
Susanne Båtwijk, Åtvidaberg
Therése Rosenkvist, Höganäs
Ulf Lennart Johannes Strömblad, Hovmantorp

Vinnare Presentkort, värde 300 kr

Anette Lindholm, sundsvall
Anette Nilsson, Järpen
Anna Lövgren, Finspång
Annelie Claesson, Mariannelund
Bill Lundgren, Nynäshamn
Birgitta Pettersson, Hörby
Britt Mari Ivarsson, Skövde
Britta Aurén, Ekshärad
Britta Siri Margareta Warrén, Sundbyberg
Daniel Lindstrand, Västra Frölunda
David Ringman, Tyresö
Emelie Christensen, Bunkeflostrand
Gert Jönsson, Malmö
Gunnel Selin, bredbyn
Gunvor Lundström, Haninge
Hermine Beyerl, Ludvika
Inga Johansson, Älmhult
Ingrid Maria Liljenström, Visby
Jane Axelsson, Ödsmål
Karin Hansson, Gråbo
Lars Jansson, Hägersten
Lena Ljudén, Sundsvall
Lisbeth Nordin, Vänersborg
Margareta Pettersson, Torshälla
Margit Östholm, Landskrona
Margot Puolakainen, Norrtälje
Sonja Elisabet Olsson, Sala
Ulrik Hedkvist, Bergvik
Vanja Pålsson, Stallarholmen
Vuokko Skottman, Surahammar

Vinnare av lottpaket

Aina Viola Persson, Moliden
Allan Nilsson, Stockaryd
Anders Erling Andersson, Falkenberg
Anna Ellinor Bohlin Malmström, Gävle
Ann-Christin Tidebrink, Tidaholm
Annika Nygård Brändström, Jönköping
Birgit Samuelsson, Bredared
Birgitta Tyft, Strömstad
Birthe Petersen, Helsingborg
Bo Hägglund, Sörberge
Britt Landgren, Malmö
Börje Agne Ingvar Andersson, Enköping
Christer Kleveros, Grundsund
Christer Alm, Bålsta
Eddy Hugo Gustafsson, Askersund
Elizabeth Bergman, Hässelby
Elsa Jönsson, Svedala
Elsie Nilsson, Järna
Erik Thomsson, Älvdalen
Erik Anders Sahlin, Sandviken
Eva Olofsson, Rentjärn
Eva Johnsson, Virestad
Eva Dahl, Nässjö
Eva Lisa Myrén, Arvika
Eva Lisbeth Anita Gustavsson, Vissefjärda
Eva-Lena Braun, Markaryd
Fritz Lennart Mörby, Lidköping
Gert Ingemar Nilsson, Genarp
Gun-Britt Sundberg, Borlänge
Gunda Johansson, Umeå
Gunnar Schoberg, Torup
Gunvor Andersson, Trosa
Göran Jonsson, Bollnäs
Hans Karlsson, Linköping
Helena Melin Larsson, Molkom
Inger Nilsson, Våxtorp
Inger Elisabet Johansson, Nyköping
Ing-Mari Alfredsson, Umeå
Ingrid Margareta Georgsson, Veddige
Ingvar Andersson, Borlänge
Ingvar Lundgren, Vara
Joakim Hallkvist, Falun
Johannes Prag, Korsberga
Josefine Gynnerstedt, Mullsjö
Karin Henningsson, Nödinge
Karin Gunhild Hammarström, Gävle
Karita Springer, Österhaninge
Kerstin Strand, Fagerås
Kjell Holger Holgersson, Köping
Lars Lundberg, Piteå
Lars Erik Åhlgren, Visby
Lars Erik Petersson, Växjö
Lena Fredriksson, Herrljunga
Lena Bonnevier, Tällberg
Linnea Sjölin, Surahammar
Linnéa Alfredsson, Alfta
Lisbet Svensson, Domsjö
Margareta Ragnarsson, Kosta
Maria Karlsson, Lyckeby
Marianne Boström, Lilla Edet
Michael Häljeskog, Hamneda
Mikael Lindström, Väse
Monica Andreasson, Romelanda
Mårten Andersson, Ljusdal
Märta Viola Karlsson, Botsmark
Nils Hansson, Malmö
Olle Pettersson, Helsingborg
Olle Nilsson, Åmotfors
Per Alvar Kurt Arvidsson, Falkenberg
Per Inge Brink, Ruda
Per-Erik Persson, Göteborg
Rea Nöjd, Nossebro
Rolf Erik Agne Moberg, Hjo
Ros-Marie Burman, Vännäs
Rudolf Niklasson, Strömstad
Ruth Öhman, Luleå
Sofia Marianne Orshagen, Gislaved
Sten Pettersson, Sandared
Sten Erik Harry Karlsson, Munkedal
Stig Larsson, Kumla
Susann Johansson, Uppsala
Sven Arne Artur Pettersson, Nödinge
Sven Tomas Fredholm, Sandhem
Tage Rune Lennart Svensson, Skara
Thomas Sturesson, Vara
Ulla Larsson, Ockelbo
Ulla Axelsson, Motala
Ulla Karlsson, Arboga
Vivan Svensson, Kalix-Nyborg
Åsa Eriksson, Vänersborg

 

Premiumvinnare v 42-45

VIP-vinnare, värde 5000 kr

Anders Wettersand, Solna
Anne-Marie Karlsson, Arboga
Marie Niklasson, Nynäshamn

Vinnare Presentkort, värde 500 kr

Berit Inga Maria Karlsson, Huskvarna
Bernt Anders Wilhelm Andersson, Jönköping
Börje Karlsson, Nässjö
Gullan Lycksell, Nattavaara
Göran Fredriksson, Skövde
Helén Burnett-Cargill, Åkarp
Ingegärd Astmo, Gunnarskog
Ingrid Hjalmarsson, Linköping
Jan Larsson, Upplands Väsby
Jan-Åke Jakobsson, Åryd
Karl Erik Karlsson, Alvesta
Kennerth Gösta Lennart Moberg, Järnforsen
Kerstin Olsson, Skövde
Lars Arne Roland Johansson, Kinna
Maj-Britte Elisabet Svensson, Karlskrona
Mari-Ann Sundqvist, Korpilombolo
Marianne Kindgren, Örebro
Monica Ödlund, Grästorp
Nils Häverbring, Upplands Väsby
Tuula Lehtinen, Helsingborg

Vinnare Presentkort, värde 300 kr

Anita Andersson, Koppom
Anne-Maj Åhlberg, Vällingby
Bengt Petersson, Uråsa
Bernt Sture Lennart Johnsson, Halmstad
Carina Halmberg, Ed
Eva Anita Svensson, Älmhult
Gerd Lindberg, Laholm
Gudrun Henriksson, Kopparberg
Göthe Allan Nilsson, Hörby
Hans-Erik Karlsson, Vålberg
Helga Margareta Josefina Skreberg, Munkedal
Ing-Britt Olsson, kungälv
Ingrid Rosmarie Svensson, Sölvesborg
Jan-Olof Karlsson, Eskilstuna
Karl-Erhard Mikaelsson, Katrineholm
Lars Paulsson, Vaxholm
Lars-Erik Bergman, Brämhult
Lars-Olof Eriksson, Örebro
Liselott Johansson, Töreboda
Maria Erlandsson, Karlskrona
Marianne Spångedal, Säffle
Mikael Thorén, Stånga
Nematullah Askari, Eksjö
Patrik Gustafsson, Karlskrona
Runar Nyängen, Örebro
Rune Erik Arnold Andersson, Sätila
Sandra Ingun Irene Hermin, Vendelsö
Stefan Zackrisson , Älvsjö
Sven-Olof Roland Jonsson, Vårgårda
Terese Domeij, Åsele

Vinnare av 4 Sverigelotter, värde 100 kr

Anna Christina Steinholtz, Skutskär
Anna-Lisa Karlsson, Mariestad
Annette Lernvik Djupström, Örebro
Annika Melin, Jönköping
Arle Johansson, Gudhem
Arvid Håkansson, Landskrona
Birgitta Andersson, Ätran
Bodil Anna Kristina Johansson, Lagan
Camilla Wallin, Örebro
Caroline Andersson, Helsingborg
Eva Nilsson, Hammenhög
Gunilla Bengtsson, Sundsvall
Gunnar Sigurdsson, Forshaga
Hélen Vallgren, Gullspång
Ingela Axelsson, Råda
Inger Tegeroth, Ljungskile
Inger Falk, Eskilstuna
Ingrid Vestman, Sundsvall
Iris Märta-Britt Danielsson, Junsele
Jan Sjökvist, Torpshammar
Jan Heide, Södra Sandby
Jan Gunnar Persson, Linköping
Karin Elisabet Berg, Gästrike-Hammarby
Kerstin Jidsjö, Örebro
Leif Ottosson, Åmål
Lisbeth Ehn Jakobsson, Furudal
Magnus Olsson, Hagfors
Margareta Hollsten, Lidköping
Margareta Larsson Fagergren, Karlstad
Marie Gustavsson, Vendelsö
Michael Nyman, Svanesund
Mikael Karlsson, Ljungby
Patricia Andersson Nohrin, Falun
Peter Essnert, Källby
Rigmor Anita Franzén, Uppsala
Ritva Korva Turesson, Karlskoga
Roland Johansson, Osby
Sonja Eklöf, Torshälla
Ulla Nilsson, Lyckeby
Åke Bovin , Järna

Vinnare av 2 Bingolotter, värde 100 kr

Anita Stark, Finspång
Anita Andersson, Stjärnhov
Ann-Britt Johansson, Stora Mellösa
Ann-Marie Güllenvåg, Västerås
Barbro Margareta Johansson, Norrtälje
Benita Ringström, Ystad
Bernt Erik Lennart Johansson, Vänersborg
Birgitta Isaksson, Vänersborg
Björne Lind, Tavelsjö
Britt-Inger Eriksson, Kumla
Britt-Marie Gidlund, Ödeborg
Börje Turesson, Lönashult
Carin Einefors, Lekeryd
Dennis Randewall, Eriksmåla
Edit Viktoria Wiberg, Gällivare
Edith Karlberg, Grästorp
Erik Torstensson, Vänersborg
Eva Johansson, Skara
Eva Marie Sundström, Örebro
Gun Rosén, Strömstad
Gunilla Linnéa Kennberg, Motala
Ingegerd Hallberg, Storvreta
Jerry Claes Göran Vahlby, Stånga
Jonas Persson, Dalby
Karin Jonsson, Domsjö
Karl Karlsson, Örebro
Kerstin Leanderz, Mariestad
Kerstin Persson, Henån
Krystyna Ewa Johansson, Kungälv
Lena Medin, Huddinge
Lena Birgitta Andersson, Malmö
Lennart Amnebrink, Värnamo
Linus Johansson, Åkers Styckebruk
Lisbeth Eriksson, Mora
Maj Lis Svensson, Svedala
Maj-Britt Mårtensson, Sjöbo
Maria Elisabet Ekberg, Skyttorp
Marita Svensson, Våxtorp
Mia Nyqvist, Fredriksberg
Mikael Ivarsson, Laholm
Nina Pekkala Söderberg, Kiruna
Roland Freed, Göteborg
Signe Rode Hildegard Karlkvist, Kvillsfors
Sinikka Holma, Karlskoga
Siv Ingbritt Bodin, Borås
Siv Mona Helena Frideborger, Valdemarsvik
Susanne Nilsson, Sollefteå
Sven Ingvar Johansson, Sunne
Ulla Anette Larsson, Borås
Violet Karlsson, Tierp

Premiumvinnare v 38-41

VIP-vinnare, värde 5000 kr

Berndt Jansson, Årjäng
Ruth Helena Marita Gustafsson, Vimmerby
Sixten Öman, Svärdsjö

Vinnare Presentkort, värde 500 kr

Anna-Marta Nilsson, Malmö
Arne Vallström, Hagfors
Assad Hesary, Stenungsund
Barbro Ingegärd Molund, Norrköping
Barbro Marie-Louise Parner, Motala
Birgitta Snöfors, Brandbergen
Carina Elisabeth Wahlström, Karlholmsbruk
Grethel Gardlow, Enskededalen
Ilona Rodian, Genarp
Irene Löfroth, Skellefteå
Lars Allan Karlsson, Kristinehamn
Lars-Pether Sjöö, Hagfors
Mattias Berg, Trollhättan
Olof Sören Östling, Kovland
Peter Persson, Bälinge
Petra Einarsson, Hisings Backa
Reino Järvinen, Hästveda
Sylvia Jonsson, Bräcke
Ulrika Boensson, Sollebrunn
Weine Rudolfsson, Mönsterås

Vinnare Presentkort, värde 300 kr

Agneta Löfqvist, Lövånger
Anne Holmgren, Göteborg
Birgitta Bergdahl, Vetlanda
Birgitta Drospe, Veddige
Bo Larsson, Älekulla
Bodil Börjesson, Kävlinge
Caj Wassholm, Eslöv
Catharina Söderlund Forslöf, Norrtälje
Christina Gauffin, Nacka
Conny Westberg, Göteborg
Herbert Tobiasson, Strömstad
Ingbritt Nilsson, Stugun
John Eriksson, Linköping
Karin Majvor Gunilla Sandelius, Frösön
Katarina Hellsten, Linköping
Kjell Johansson, Degerfors
Krister Pantzar, Ödeshög
Lena Holmer, Asarum
Lennart Wallin, Ursviken
Maj-Lis Torstensson, Kungsbacka
Malin Hirvi, Kode
Maria Elena Viktoria Marques Vaz, Slöinge
Marko Svensson, Lidköping
Per Sune Nilsson, Äppelbo
Reinhold Anton Isidor Nilsson, Ljungaverk
Roger Svensson, Västervik
Sten Erland Karlsson, Karlskoga
Suzanne Linderberg, Eslöv
Sven Bertil Näslund, Härnösand
Tomas Ottosson, Vinninga

Vinnare av 2 Bingolotter, värde 100 kr

Inga-Lisa Karlsson, Sollentuna
Inga-Majt Larsson, Kristdala
Ingeborg Sahlin, Östersund
Ingegerd Lundberg, Östersund
Inger-Lena Jönsson, Hishult
Ingrid Marie Louise Sollin, Eksjö
Irene Johansson, Kalmar
Iréne Svensson, Figeholm
Jan Olov Jörgen Persson, Föllinge
Jill Pettersson, Katrineholm
Joachim Eriksson, Uppsala
Jörgen Filipsson, Enköping
Kalevi Hiitomaa, Broby
Karin Vising, Skellefteå
Karl Axel Olof Jacobsen, Vaggeryd
Karl Johan Öberg, Strömsbruk
Karl Yngve Lövgren, Södertälje
Katrin Gäfvert, Gävle
Kerstin Persson, Eslöv
Kerstin Andersson, Laholm
Kerstin Berit Ingegerd Johansson, Sölvesborg
Kjell Ekström, Åtvidaberg
Laila Johansson, Fiskebäckskil
Lars Åke Berg, Tullinge
Lena Levin, Växjö
Lennart Bergström, Hässelby
Lennart Johansson, Karlskoga
Lisbeth Elofsson, Kristianstad
Lisbeth Nilsson, Blentarp
Maj Andersson Svanborg, Johannishus
Mariann Axmar Didriksson, Hässleholm
Marianne Pedersen, Sysslebäck
Marja Harborn, Limhamn
Mats Eklund, Huskvarna
Mats Renvall, Hargshamn
Mats Preutz, Munka-Ljungby
Mats Erik Kadfors, Västra Frölunda
Matti Veikko Nilsson, Olofström
Maud Söderlind, Älandsbro
Mona Olsson, Bollnäs
Monica Nilsson, Mönsterås
Ola Löfberg, Tygelsjö
Per-Arne Sundell, Indal
Rolf Andersson, Falköping
Rolf Forsgren, Bullaren
Siv Harrysson, Vislanda
Solvig Britt-Mari Häggström, Umeå
Sven Olof Karlsson, Huskvarna
Tomas Törnberg, Enköping
Tuula Tolkki, Oskarshamn
Åke Karlsson, Kalmar

Premiumvinnare v 13-16

VIP-vinnare, värde 5000 kr

Birgitta Nordström, Kalmar
Eva Vahlgren, Kramfors
Karin Björnberg, Hindås

Vinnare Presentkort, värde 500 kr

Ann-Britt Forsberg, Västerås
Ann-Marie Nordström, Sundsvall
Berit Claesson, Bredared
Brittmarie Rosenquist, Hässelby
Britt-Marie Sandström, Borlänge
Eva Anne-Cathrine Lill Olsson, Forshaga
Gun-Britt Kristina Skoglund, Hällefors
Inger Ström, Råneå
Ingrid Hernström, Solna
Ingrid Ann-Marie Gustafsson, Kungsbacka
Jonny Abramsson, Bräkne-Hoby
Karin Tällberg, Bollnäs
Keijo Karjalainen, Haparanda
Kent Persson, Torestorp
Laila Andersson, Skene
Margareta Persson, Orrviken
Monika Wennberg, Torslanda
Peter Stolt, Västra Frölunda
Rose-Marie Sjöbrink, Eksjö
Stig Johansson, Växjö

Vinnare Presentkort, värde 300 kr

Anders Thörn, Svanesund
Anders Einar Andersson, Tidan
Ann Liselott Aronsson, Färgelanda
Anna-Greta Fredriksson, Staffanstorp
Ann-Christin Andersson, Ullånger
Anton Claesson, Alvesta
Gustaf Helmer Andersson, Oxelösund
Inge Bengtsson, Korsberga
Ingrid Krook, Kista
Jan-Ove Ahlgren, Mölndal
Kaj Blomqvist, Munkedal
Karl Gustaf Thufvesson, Killeberg
Karl-Erik Eriksson, Umeå
Karl-Erik Olsson, Linköping
Kerstin Hellsten, Malmköping
Kurt Roland Johansson, Horn
Lars Gustaf Sjölund, Kvissleby
Lillemor Lindström, Västerhaninge
Lisbeth Bergman, Örnsköldsvik
Malin Johansson, Uddevalla
Maria Svedin, Sundsvall
Nils Göran Eriksson, Tingsryd
Nils-Erik Helmersson, Tärnsjö
Rutger Persson, Ystad
Sofie Engman, Västerås
Staffan Sillén, Jordbro
Svea Mattsson, Fjärås
Tage Nilsson, Årjäng
Thomas Blennerup, Flyinge
Ulf Eriksson, Trollhättan

Vinnare av 2 Bingolotter, värde 100 kr

Agneta Marianne Märta Jonsson, Röfors
Anita Weins, Kangos
Anne May Eckerman, Norrtälje
Aulis Kumpula, Sigtuna
Barbro Jakobsson, Föllinge
Barbro Ingegerd Öberg, Hägersten
Berit Margareta Johansson, Dala-Floda
Christer Säf, Upplands Väsby
Christina Binnberg, Falköping
Christina Elisabeth Anderberg, Torshälla
Dagmar Birgitta Martinsson, Kopparberg
Ebba Ann-Mari Arvidsson, Bräcke
Eija Nilsson, Kinna
Elenore Jönsson Frank, Anderslöv
Elisabet Åberg Svensson, Halmstad
Ellen Viktoria Nylander, Storuman
Elsie Hansina Eriksson, Kävlinge
Erik Gunnar Vall Karlsson, Huskvarna
Ernad Sadiki, Ljungby
Eva Jansson, sandviken
Eva-Lis Eriksson, Brunflo
Folke Arnold Andersson, Lur
Gerdt Ove Gerdtman, Kolbäck
Göran Gode, Fränsta
Gösta Eriksson, Uppsala
Hanne Ringström, Järfälla
Helena Södergårds, Edsbyn
Inger Sjöqvist, Kumla
Jan Eriksson, Norrtälje
Jan Karlsson, Mellerud
Jarl Jönsson, Jämshög
Jesper Hubertson Merbom, Stockholm
Jessica Johansson, Karlskoga
Jocke Hallström, Mörarp
Joel Olsson, Vingåker
Johan Elvin, Mullsjö
Karin Persson, Säffle
Karin Birgitta Mari-Anne Gustafsson, Töcksfors
Karin Vivi-Ann Enqvist, Långsele
Kenth Karlsson, Ekshärad
Kerstin Wallström, Varnhem
Kerstin Söderberg, Mörsil
Kerstin Petersson, Ängelholm
Krister Henningsson, Varberg
Kurt Karlsson, Kumla
Kåre Karlsson, Vimmerby
Larry Larsson, Norsjö
Lars-Åke Eriksson, Uppsala
Lena Ingvarsson, Eslöv
Lilian Andersson, Hultafors
Magnus Åkesson, Ed
Maria Lindblom, Bollnäs
Maria Hansson, Trollhättan
Maria Persson Persson Abelli, Hallstahammar
Marianne Margareta Källgren, Örebro
Marie Isaksson Lehtipalo, Visby
Marita Sturk, Övertorneå
Mats Olérs, Falun
Mats Gunnar Johan Gunnarsson, Gullabo
Mona Anita Lillemor Fagerberg, Jönköping
Mona Fanny Front, Hunnebostrand
Monica Fäger, Tidan
Monica Karlsson, Jämjö
Naemi Pettersson, Vagnhärad
Nathalie Lemaire, Västra Frölunda
Olof Einar Vestling, Älvdalen
Per-Bonde Adolfsson, Säffle
Pernilla Berg, Jönköping
Peter Kraft, Kungsbacka
Réne Eriksson, Hjälteby
Roland Hedlund, Övertorneå
Rosita Korpi, Åskloster
Rut Jonsson, Frösön
Sirpa Eliasson, Gråbo
Siv Björk, Ljungsbro
Sonja Elisabeth Viberg, Nordingrå
Sten Edvard Larsson, Rimbo
Susanne Ridvall, Landskrona
Sylvia Guazon Nordqvist, Gustavsberg
Sören Gustafsson, Gränna
Thomas Bylund, Trångsund
Tommy Steen, Bor
Ulla Bystedt, Härnösand
Ulla Danielsson, Kågeröd
Ulla Lillemor Ann-Kristin Johansson, Värnamo
Viktor Berle, Älvängen
Vivian Robinsson, Falköping
Åke Viktorsson, Dalsjöfors
Åke Gustafsson, Mullsjö
Åke Valdemar Nilsson, Västra Frölunda

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vinnare i BingoLotto

Mer än 50.000 vinnare varje vecka. Är du en av dem?

Till BingoLottos vinnare

VARFÖR VÄNTA?

Varför vänta? Vi har även Bingo online! Spela och vinn riktiga pengar, redan idag!

SPELA BINGO NU
Spela nu
  • 80 st
  • 10kr
Spela nu
  • Singelspel
  • 5kr
Spela nu
  • Singelspel
  • 5kr
Spela nu
  • 0 st
  • 5kr
Skrapa nu
  • Singelspel
  • 25kr
Skrapa nu
  • Singelspel
  • 5kr
Spela nu
  • Singelspel
  • 5kr
Spela nu
  • Singelspel
  • 10kr
Spela nu
  • Singelspel
  • 5kr
  • 0 st
  • 2kr
Våra partners