Premiumvinnare

Vissa har det lite bättre än andra. Som BingoLotto-prenumerant är du automatiskt Premiumkund. Och som vår Premiumkund har du alltid ytterligare förmåner och fler chanser att vinna extravinster utöver vinsterna i själva BingoLotto-spelet.

Grattis alla vinnare! Här nedan presenterar vi våra senaste Premiumvinnare.

Premiumvinnare v 21-24

VIP-vinnare, värde 5000 kr

Lars-Olov Svensson, Herrljunga
Solveig Elisabet Ludvigsson, Karlsborg
Stig Malm, Kumla

Vinnare kontanter, 5000 kr

Christel Henningsson, Bromölla
Greta Juntti Pekkala, Pello
Gunvor Nevhagen, Göteborg
Krister Petersson, Oskarshamn
Marie Hagberg Mårtensson, Göteborg
Viola Jansson, Filipstad

Vinnare Presentkort Tidningskungen, värde 500 kr

Anastasia Drakou, Handen
Anette Lisbet Lindmark, Svappavaara
Annelie Källkvist, Tidaholm
Cathrine Albertjung, Kumla
Hans Erik Berg, Uppsala
Helena Ljung,Falköping
Ing-Marie Westerman, Linköping
Jan Skogh, Forshaga
LarsOlovsson, Solna
Lisbet Larsson, Trollhättan
Mona Isaksson, Torsby
Pedro Arnström, Trehörningsjö
Pirkko Liisa Nevala, Hallstahammar
Roland Sjödin, Näsåker
Sonja Caris, Lidingö
Stefan Gullstrand, Höllviken
Tania Aoun, Kumla
Torbjörn Falk,Borlänge
Ulla-Britt Birgersson, Karlskroga
Åke Gösta Löfgren, Skå

Vinnare Presentkort Tretti, värde 300 kr

Anette Viklund, Boda Kyrkby
Anita Skoglund, Ljusterö
Ann-Christine Torstensson, Åsa
Ann-Marie Tysklind, Stjärnsund
Arja Furubom Mustonen, Ljusne
Berit Margareta Erström, Skärholmen
Birgitta Gustavsson, Göteborg
Camilla Nelander, Grums
Erik Albert Bylund, Husum
Fredrik Berndtsson, Henån
Gun Svensson, Tranås
Gunvor Muoni, Limmared
Hans Lennartsson, ÖSTERVÅLA
Inga-Lill Olsson, Halmstad
Iréne Carlsson, Spånga
Jarmila Wiséen, Solna
Kerstin Wennerstrand, Fjälkinge
Kjell Gunnar Johansson, Sandhult
Krister Lundström, Norrköping
Linda Ullberg, Bergeforsen
Lisbeth Margareta Johansson, Dannike
Monica Torman, Kungälv
Nils Christer Mårtensson, Sjöbo
Per Staffan Edgar Hermansson, Malå
Ragnar Oskar Lassinantti, Pajala
Robert Hansson, Malmö
Roy Åke Jernberg, Bohus
Sofie Andersson, Örnsköldsvik
Solbritt Nilsson, Vingåker
Ulrika Frisk, Norrköping

Vinnare av lottpaket

Jimmy Berneblad, Tollarp
Gunilla Levander, Arnäsvall
Ragna Hellström, Rosersberg
Birgitta Persson, Sollentuna
Maud Nordlund, Härnösand
Jessica Borgqvist, Katrineholm
Denny Bergström, Umeå
Elin Hallén, Mariestad
Lars-Georg Bergström, Saltsjö-Boo
Hans Erik Engström, Överkalix
Lars-Olov Lind, Sandviken
Sabina Axelsson, Lagan
Inger Ann Margreth Nilsson, Malmö
Viveka Hansson, Billeberga
Linda Andersson, Vallentuna
Inga Greta Andersson, Varberg
Synnöve Årström, Hagfors
Astrid Viktoria Margareta Gördén, Kristinehamn
Birgitta Andersson, Vikbolandet
Karl Erik Lennart Eriksson, Bjurholm
Gunnar Mattsson, Karlshamn
Maj Elisabet Sandberg, Krylbo
Tina Holmberg, Skurup
Marianne Hjalmarsson, Tråvad
Ingrid Hedmark, Hede
Elly Johnson Plathin, Karlstad
Aune Hänninen Blank, Ockelbo
Maria Fält, Aneby
Stig Fredriksson, Gråbo
Lena Pikkuaho, Skinnskatteberg
Tommy Skog, Dannike
Rebecka Hellström, Falun
Birgit Pettersson, Jönköping
Kennet Johansson, Norrtälje
Iréne Johansson, Skövde
Anita Eliasson, BANDHAGEN
Björn Östlund, Hölö
Karin Eriksson, Gävle
Malin Johansson, Vendelsö
Guy Olov Andersson, Strängnäs
Karin Helena Nilsson, Falköping
Mona Aronsson, Årjäng
Erna Agneta Gylling, Nättraby
Marjaana Ruotsaari, Södertälje
Karl Ivar Hansson, Smedjebacken
Johan Olof Johansson, Mellbystrand
Sören Kling, Falköping
Ann-Britt Sjökrans, Halmstad
Eva Karlsson, Klintehamn
Gert Palm, Fjälkinge
Michael Solvemark, Växjö
Monica Lilienberg, Söderköping
Gerhild Andersson, Katrineholm
Inga-Britt Johansson, Norrtälje
Karl Erik Fandén, Erikslund
Yvonne Anjert, Landskrona
Bo Dettner, Helsingborg
Karl-Håkan Bjurek, Bankeryd
Anette Bergsell Cederberg, Linköping
Anna Christina Jakobsson, Väderstad
Inger Ann-Christin Karlsson, Skoghall
Karl Lindmark, HARADS
Diana Ardeljan, Malmö
Agneta Holm, Uppsala
Birgitta Rådhall, Mölnlycke
Mona Elisabet Hartvig, Hultsfred
Karin Henningsson, Sjöbo
Anne Christine Almlöf, Karlskoga
Arne Duvefors, Göteborg
Ulla Fremdling, Bålsta
Åke Johansson, Borgholm
Leine Wahlberg, Borås
Helene Söderblom, Göteborg
Eija Hännikäinen, Göteborg
Karl Olsson, Kode
Nils Gunnar Eliasson, Umeå
Arto Lempiäinen, GUSTAVSBERG
Inger Karlsson, Jönköping
Anna-Lena Axelsson, Grums
Rolf Carl-Gustaf Ståhl, Kvidinge
Paul Olsson, SVÄNGSTA
Yvonne Wallfors, Ljungbyholm
Leif Ingemar Einari Johansson, Ödeborg
Ulla Sofia Aronsson, Träslövsläge
Åke Andersson, Mora
Ulla Carin Eriksson, Oskarshamn
Birgit Söderman, Ludvika
Ingrid Noredal, Järvsö
Per Ulf Backman, Arvidsjaur
Clas-Göran Malm, Tun

Premiumvinnare v 17-20

VIP-vinnare, värde 5000 kr

Hans Åke Hellqvist, Bro
Lisbeth Robertsson, Ryssby
Roland Oscarsson, Herrljunga

Vinnare kontanter, 5000 kr

Andrea Jonsson, Söderhamn
Bertil Jansson, Katrineholm
Elva Margit Elisabet Gustafsson, Vissefjärda
Karin Åberg, Blåviksjön
Kerstin Magnusson, Rockneby
Lajla Backberg, Sundsvall

Vinnare Presentkort Guldfynd, värde 500 kr

Anna Gunnarsson, Gyttorp
Ann-Christin Persson, Kil
Bengt Persson, Vedevåg
Bo Ljung, Trelleborg
Carina Brodd, Eskilstuna
Christel Lindberg, Skellefteå
Hans Boström, Skellefteå
Henrik Karlsson, Lindås
Inger Andersson, Sorunda
Karl-Axel Lidén, ALNÖ
Kenneth Olsson, Kristianstad
Kurt Nilsson, Kristianstad
Malin Widberg, Linköping
Peter Olin, Bromölla
Pär Tallbom, Östersund
Raija Lampela, Herrljunga
Roland Hans Krister Narup, Eldsberga
Stina Petersson, Alvesta
Tove Petersson, Göteborg
Ulf Hjortskog, Bohus

Vinnare Presentkort Coop, värde 300 kr

Anders Lindblom, Ludvika
Anna Kerstin Nygren, Malmö
Cathrine Albertjung, Kumla
Christina Jansson, Skultuna
Diana Kristina Rahmn, Tösse
Eva Blom, Årsta
Eva Eliasson, Kärna
Eva Nihlén, Eslöv
Ewa Lena Jylebäck, Kumla
Eva-Mari Enlund, Uppsala
Gun Maine Mariann Sjöström, Vännäs
Gun-Britt Margareta Jansson, Kil
Gösta Kjellberg, Hässleholm
Inga-Britt Jernberg, Filipstad
Inger Roos, GÄVLE
Kjell Bexelius, Vaxholm
Lena Andersson, Farsta
Liisa Anneberg, Arlöv
Margareta Johansson, Askersund
Margareta Wänglund, Ljungaverk
Margit Greus, Örebro
Marianne Andersson, Hörby
Marianne Gustafsson, Jönköping
Morgan Eriksson, Sörsjön
Nils Olof Johnny Nilsson, Eneryda
Rodny Carlsson, Mölndal
Svea Anna Linnéa Hård, Skärholmen
Sven Eriksson, Gävle
Sören Johansson, Strömsnäsbruk
Ulla Lundh, Älvängen

Vinnare av 4 Sverigelotter

Aase Trangsrud, Hagfors
Alf Alfredsson, Bollnäs
Amanda Andersson, Ockelbo
Anders Smedman, Sundsbruk
Anders Bertil Manne Lindström, Ydre
Anette Pettersson, Eskilstuna
Anita Hansen, Hede
Anita Stjernqvist, Stockholm
Anna Josefsson, Östersund
Anna Maria Kristina Planck, Indal
Anna-Lena Sjöquist, Tidaholm
Ann-Charlotte Edh, Ljungskile
Ann-Christin Harnell Sand, Vargön
Anneli Ståhl, Lima
Barbro Eriksson, Gustafs
Barbro Josefsson, Uddevalla
Bengt Erik Gustav Engström, Vetlanda
Bertil Jakobsson, Åsele
Birgit Karlsson, Växjö
Birgit Vivian Jöhnemark, Skärplinge
Bo Lars Erik Eriksson, Enviken
Britt-Marie Brennmo, Helsingborg
Camilla Stuxberg, Lärbro
Camilla Hansson, Siljansnäs
Cecilia Bengtsson, Trelleborg
Charlotta Kähäri, Grängesberg
Christer Svensson, Markaryd
Christer Osbeck, Kungälv
Conny Backlund, Vårgårda
Eva Gabrielsson, Malung
Eva Magnusson, Ystad
Eva Ljunggren, Hanaskog
Gertrud Stigsson, Ystad
Gertrud Lisbeth Monica Strand, Skurup
Gretel Sundin, SÄVEDALEN
Gun Joelsson, Malung
Gunilla Lundholm, Mariestad
Göran Klang, Ormaryd
Hans Andersson, Boda Kyrkby
Hasse Svensson, Högsäter
Håkan Larsson, Ljungbyhed
Ingegerd Karlsson, Alingsås
Ingela Dahlberg, Stockholm
Ingrid Katarina Täfvander, Bergeforsen
Irene Karlsson, Kolmården
Jessica Berger Blidefjord, Rönninge
Jimmy Larsson, Aneby
Johan Johansson, Nyhammar
John Gripse, Falkenberg
John Sjöberg, Billesholm
Karin Elisabeth Galuschin, Skärholmen
Karina Johansson, Falun
Kerstin Larm, Skara
Kjell Åsén, Timrå
Kristina Lager, Vikbolandet
Leif Dellemyr, Ljungbyholm
Lilian Birgitta Lindbom, Brastad
Linda Korsbäck, Borlänge
Linda Madeléne Nylén, Ramvik
Lisbeth Fredriksson, Källby
Maj-Britt Fredriksson, Borlänge
Margaretha Söderlund, Storuman
Margot Andersson, Mjölby
Maria Granath, Helsingborg
Marianne Busk, Funäsdalen
Marianne Bois, Motala
Marita Dahlqvist, Ljungskile
Mats Lindqvist, Mjölby
Maud Birgitta Yvonne Kruse, Vadstena
Mia Fahlberg, Sundsvall
Mikael Samuelsson, Nybro
Monica Landin, Ängelholm
Monica Andersson, Kalmar
Niklas Johansson, Enköping
Nils Olof Eriksson, Sparreholm
Pamela Vang, Sjöbo
Per Staffan Edgar Hermansson, Malå
Pernilla Andersson, Ulricehamn
Rose-Marie Lundin, Eskilstuna
Sakarias Karlsson, Skoghall
Stig Erling Roland Cajfeldt, Älmhult
Supannee Jensen, Nyköping
Sven Johansson, Ingelstad
Sven Gunnar Johansson, Vislanda
Sören Johansson, Hökerum
Tina Hartman, Nässjö
Tommy Nils-Anders Runesson, Halmstad
Tora Svenskas, Arbrå
Ulla Edberg, Sala
Ulla Netterbrant, Vårgårda

Premiumvinnare v 13-16

VIP-vinnare, värde 5000 kr

Justyna Parol, Uddevalla
Sven Erik Karlsson, Jörn
Therese Bladh Gustafsson, Eket

Vinnare kontanter, 5000 kr

Anita Grandahl, Perstorp
Berit Nordgren, Vretstorp
Bo Klang, Skövde
Marilyn Roos, Älmhult
Martin Malmlöf, Ljungskile
Ruth Marie Johansson, Kungsbacka

Vinnare Presentkort Tretti, värde 500 kr

Anette Larsson, Skärblacka
Annika Johansson, Årsta
Billy Olsson, Handen
Birgitta Fällgren, Mariestad
Bo Conny Rundqvist, Brämhult
Frida Henriksson, Hässleholm
Gun Andersson, Jönköping
Gunilla Hultman Andersson, Lagan
Hans Inge Karlsson, Åskloster
Hjördis Pettersson, Östersund
Ingbrit Melander, Järna
Ingrid Lise-Lott Flodin, Bankeryd
Irene Olsson, Frändefors
Jerry Eklund, Degeberga
Kurt Harry Gösta Holm, Ystad
Maria Jarl, Ullared
Mats Bengt Ingemar Kollinius, Spånga
Rebecca Kleist, Uddevalla
Robert Karl Lundell, Stensjön
Torbjörn Svensson, Gamleby

Vinnare Presentkort Euroflorist, värde 300 kr

Anders Hartzell, Ålberga
Anders Löfstedt, Kågeröd
Annielen Tegnemo, Mönsterås
Ann-Sofi Lundhamn Aidanpää, Kainulasjärvi
Beatrice Hansen Hedlund, Säffle
Berit Falk, Eslöv
Birgitta Danielsson, Klippan
Britt Cederberg, Helsingborg
Claes Mauroy, Örebro
Erik Lennart Jansson, Norrtälje
Greger Phalén, Bodafors
Gunborg Andersson, Lammhult
Gunvor Gunnarsson, Jonstorp
Helena Olsson, Allerum
Ivo Matanovic, Göteborg
Jennie Holst, Bromölla
Jonas Kvist, Uddevalla
Kennet Berzelius, Mjölby
Lars Stenberg, Norrala
Lars Evert Jönsson, Mellbystrand
Lena Månsson, Staffanstorp
Lisbeth Olsson, Asarum
Manuel Ravandoni Niño De Guzman, Stockholm
Nils Torsten Ulin, Sundsvall
Patrick Jonsson, Sollebrunn
Sonja Fälldin, Kvissleby
Sonja Birgit Marianne Eliasson, Sandhult
Tord Lindström, Östersund
Ulla Nilsson, Boden
Urban Petersson, Sölvesborg

Vinnare av 1 Dubbellott

Alice Tudén, Kil
Anders Halvarsson, Mora
Anneli Resell, Helsingborg
Anneli Bergström, Köpingsvik
Anne-Marie Kardell, Falköping
Arne Ahlinder, Västerås
Astrid Anita Halvorsen, Töcksfors
Bengt Häggmark, Gävle
Berit Erlandsson, ÅTORP
Birgitta Ingesson, Smygehamn
Britt Marie Risberg, Skinnskatteberg
Britten Hägg, Hägersten
Börje Johansson, Ljungby
Christina Lindström, Tumba
Dan Bengt-Arne Hansson, Strömstad
Eva Olsen, TOMELILLA
Gunilla Inga-Maj Bengtsson, Örkelljunga
Hannele Johansson, Norberg
Helén Tigerberg, Lidköping
Inga Hansson, Malmö
Inga-Maj Kaller, Eksjö
Ingrid Persson, Dalby
Jonny Frisk, Malung
Karin Olsson, Trelleborg
Karin Emilsson, Köping
Karl-Erik Gunnar Berglund, Gnesta
Kerstin Ryttegård, Stora Levene
Lars-Erik Sjögren, Glanshammar
Leine Svensson, Sandhult
Marcus Norgren, Ljusdal
Monica Bäckman, Mantorp
Nina Berggren, Boden
Per Ingvar Wiktorsson, Sjötorp
Rosmarie Linde, Vankiva
Siv Ester Linnea Josefsson, Burseryd
Solvig Svensson, SIBBHULT
Stig Karlsson, Nybro
Susanne Noltmyr, Kungälv
Vivi Ann Cecilia Linderstedt, Umeå

Vinnare av 2 Bingolotter

Ann Christine Karlsson, Karlstad
Anna Karin Birgitta Forslind, Jönköping
Anna Lisa Jonsson, Älvsered
Anna-Beata Bengtson, VÄXJÖ
Ann-Britt Lilja, Charlottenberg
Bengt Karlsson, Svenljunga
Birgitta Kjellander Hjälmarö, Julita
Britt Nordström, Njurunda
Britt-Marie Odenbrandt, Bromma
Christer Gunnar Björklund, Karlstad
Else-Britt Svensson, Karlskoga
Fabian Sönnermyr, Habo
Gina Axbom, Linköping
Gun Gustafsson, Tvååker
Gun Marie Magnusson, Malmö
Gunnye Lavin, Rimbo
Gunvor Inga Christina Jöfelt, Lindome
Hans Andreasson, Sätila
Helmer Gunnarsson, Styrsö
Håkan Vadelius, Kil
Ingegerd Dalgren, Vänersborg
Inger Ögren-Thuresson, Traryd
Inger Vestman, ÅNÄSET
Ing-Mari Johansson, KARLSKRONA
Iris Hörnfelt, Lysekil
Johan Eriksson, Alunda
Johan Larsson, Österfärnebo
Lars Bjurström, Värnamo
Lars Fredriksson, GAGNEF
Lillemor Johansson, Hälleforsnäs
Lisa Danielsson, Uppsala
Maj Louise Jonsson, Järpen
Maj-Britt Gustafsson, Katrineholm
Marianne Hallberg, Perstorp
Marie Persson, Segeltorp
Marie Selander, Lindesberg
Mikael Jansson, Skövde
Mona Elisabet Andersson, Våmhus
Märta Bäcklund, Skoghall
Nils Ronny Bertil Ölund, Arnäsvall
Per Stenberg, Borlänge
Rune Antonsson, Sörsjön
Sara Luukinen, Bohus
Sara Söderlund, Nora
Sonja Margareta Petersson, Malmö
Susanne Nilsson, Trollhättan
Torbjörn Erlandsson, Linköping
Villemo Martinsson, Alnö

Premiumvinnare v 9-12

VIP-vinnare, värde 5000 kr

Ann-Catrin Ljung, Skene
Per Bergare, Storfors
Stefan Ellus, Norrsundet

Vinnare kontanter, 5000 kr

Alf Jörgen Svensson, Malmö
Kurt Larsson, Falkenberg
Maud Gertrud Alice Bergelin Ampén, Vingåker
Morgan Karlsson, Klintehamn
Nils Nilsson, Malmö
Nils-Erik Hugo Nilsson, Tomelilla

Vinnare Presentkort Coop, värde 500 kr

Anita Lundgren, Högsby
Ann Gustafsson, Värnamo
Annette Larsson, Hållnäs
Catrin Westerlund, Västerhaninge
Gerd Margareta Olsson, Hindås
Gunilla Vijk, Kävlinge
Jörgen Thyr, Gävle
Karin Bergfors, Bergerfosen
Kenneth Persson, Eksjö
Lars Göran Ylinenpää, Överkalix
Lena Modén, Stöde
Marita Petersson, Göteborg
Maritta Andersson, Kinnared
Marja Leena Nasila, Ludvika
Petra Qvist, Enskededalen
Sofija Arsenovic, Bromölla
Stig Ottosson, Bålsta
Tommi Vogel, Limmared
Ulf Ingvar Normark, Östersund
Örjan Eriksson, Bjurholm

Vinnare Presentkort Ellos, värde 300 kr

Adolf Roland Gustafsson, Vintrosa
Anita Nyberg, Gällivare
Anne-Charlotte Törnberg, Karlstad
Ann-Kristin Friskopp, Fjärås
Bengt Gösta Arne Gustafsson, Tvååker
Britt Hardner, Hagfors
Britt Marie Jönsson, Ronneby
Cecilia Andersson, Kållekärr
Ewa Schulz, Frillesås
Eva Elisabeth Svensson, Uppsala
Gunnel Olofsson, Uddevalla
Inger Andersson, Huskvarna
Jan-Åke Jakobsson, Åryd
Karin Evi Johansson, Vimmerby
Kent-Lage Sjödin, Skövde
Kjell Hylander, Borås
Lars Nilsson, Älvdalen
Lena Jonsson, Hammar
Louise Forsberg, Östervåla
Maj-Britt Ingeborg Persson, Hålanda
Marianne Pauling Andersson, Stenungsund
Nils-Erik Wahlund, Gällivare
Per-Erik Hindskog, Trångsund
Rauno Risto, Järfälla
Robert Baudin, Gävle
Rolf Salomonsson, Hjo
Sigbritt Olsson, Mörrum
Solveig Nilsson, Torsby
Wega Nilsson, Kalmar
Yvonne Turdfjell, Källby

Vinnare av 2 Bingolotter

Anette Margareta Morberg, Surahammar
Anita Karlsson, Östersund
Arne Näs, Orsa
Asta Johansson, Falkenberg
Berit Winberg, HÖÖR
Bertil Dalmans, Nås
Bertil Johansson, Ullared
Birgit Andersson, Uddevalla
Bodil Ångman, Malmö
Britt-Len Theander, Borlänge
Carina Magnusson, Fristad
Eva Jonsson, Laxå
Frank Svensson, Uddevalla
Gun Karlsson, Anderslöv
Göran Janeling, Eskilstuna
Göran Niklasson, Västerlanda
Hanna Klipic, Norrköping
Helena Lassis, Smedjebacken
Heléne Brunstedt, Skövde
Inga Britt Hedell, Bjästa
Inge Blomé, Bräkne-Hoby
Ingrid Fagerberg, Malmö
Ingvar Ernst John Olofsson, Visby
Joakim Lövstrand, Gnesta
Johan Nilsson, Flyinge
Johan Persson, Munkedal
Jörgen Wixner, Hörnefors
Karin Ljung, Oskarshamn
Karl Axel Olof Jacobsen, Vaggeryd
Karl Georg Lennart Alm, Stockholm
Karl Valter Ljungblad, Sävar
Kjell Ingvar Larsson, Knäred
Kristina Bengtsson, Getinge
Leif Åke Ragnar Åkesson, Sjöbo
Madeleine Fogelström, Göteborg
Merethe Hult, Sundsbruk
Olof Ribbing, Skara
Per Svensson, Vejbystrand
Tommy Larsson, Gävle
Yvonne Wallfors, Ljungbyholm

Vinnare av 4 Sverigelotter

Agnieszka Gustafsson, Mariestad
Alf Håkan Sigvard Huss, Oviken
Andreas Forsberg, Sundsvall
Angelica Ågren, Trosa
Anita Nilsson, Oxelösund
Anna Inger Alice Fischer, Blidsberg
Ann-Britt Lundin, Valbo
Annika Gräsberg, Furudal
Ann-Mari Rundkvist, Hagfors
Ann-Marie Sabel, Mörbylånga
Ann-Sofie Sandström, Kovland
Arne Östlund, Karlskoga
Astrid Mäkitalo, Uppsala
Aune Wasikkaoja, Övertorneå
Axel Birger Axelsson, Eskilstuna
Bernt Johansson, Järpås
Birgitta Pärnaste, Julita
Birgitta Östling, Gävle
Bjarne Hald, Arvidsjaur
Bo Hagforsen, Bräkne-Hoby
Elisabet Norell, Vintrosa
Ellenor Gutke, Mariestad
Eva Johnsson, Jönköping
Eva Sörström, Varberg
Eva Magnusson, Sunne
Gunilla Persson, Gävle
Gunilla Kronberg, Skövde
Gunvor Hudin Saidi, Vintrosa
Göran Johansson, Brunskog
Hans-Peter Persson, Sjöbo
Ingar Lundin, Eslöv
Ingrid Magdalena Edling, Falun
Irma Kinhult, Färgelanda
Johanna Sturesson, Eskilstuna
John Torstensson, Vikbolandet
Karin Öhlund, Piteå
Karl Erik Roland Larsson, Vemhån
Kerstin Margareta Teresia Johansson, Rimforsa
Kjell-Arne Gösta Birgersson, Munka-Ljungby
Lennart Björk, Frösön
Lisbeth Simonsson Nyman, Staffanstorp
Lucas Falk, Nygård
Margareta Ruff, Surte
Marie From, Fjärdhundra
Ole Maae Jensen, Åmål
Stina Anna Viktoria Ågren, Västerås
Torbjörn Karlsson, Ryssby
Ulla Brorson, Svalöv
Ulla Pitkänen, Svappavaara
Viveca Haugness, Bua

Premiumvinnare v 5-8

VIP-vinnare, värde 5000 kr

Christine Kohlenberg, Sundsvall
Karin Jönsson, Glimåkra
Stefan Rutgersson, Mariestad

Vinnare kontanter, 5000 kr

Ingmar Hultman, Värnamo
Johanna Lindgren, Säffle
Kent Helgesson, Vissefjärda
Kerstin Birgitta Mattsson, Strängnäs
Laila Åkerstrand Borg, Tranås
Maj Janedal, Säffle

Vinnare Presentkort Ellos, värde 500 kr

Anders Husberg, Johanneshov
Birgitta Andreasson, Uddevalla
Eva Mona Birgitta Stenberg, Malå
Hugo Allan Blom, Söderhamn
Inga-Lill Clefberg, Möklinta
Lena Elisabeth Karlsson, Sölvesborg
Leo Rönnqvist, Luleå
Madelén Johansson, Skövde
Madelene Matsdotter, Högsjö
Maj-Britt Lundqvist, Porjus
Marie Louise Olsen, Sjövik
Marita Myrberg, Mora
Maud Eriksson, Örebro
Märta Stenström, Varberg
Pernilla Moilanen Mälby, Gävle
Pirkko Turpeenoja, Östersund
Rita Jönsson, Trelleborg
Rolf Ekström, Vara
Stefan Magnusson, Älvängen
Sven Inge Lennart Johansson, Hyltebruk

Vinnare Presentkort Guldfynd, värde 300 kr

Agneta Karlsson, Fredriksberg
Ann-Marie Jemdahl, Stockholm
Bernt Arne Sigvard Wallbom, Smedjebacken
Bertil Persson, Sommen
Bo Ingemar Birger Sten, Alvesta
Carina Johansson, Mårdaklev
Carina Holmström, Varberg
Carola Hemmingsson, Hörby
Elisabet Johansson, Mariestad
Eva Träff, Linköping
Eva Lidström, Graninge
Eva Karlsson, KULLTORP
Gunilla Wilhelmsson, Solna
Göran Cederberg, Motala
Ingrid Eriksson, Lekeryd
Katarina Nyberg, Varnhem
Laila Söderquist Grahn, Nynäshamn
Lars Bergman, Alingsås
Lars Olle Krister Nilsson, Vittskövle
Marie Lindhe, Linköping
Ola Gustafsson, Aneby
Per Kasslert, Skattkärr
Robin Rytting, Eksjö
Ronny Granath, Önnestad
Rose-Marie Henriksson Isaksson, Blidsberg
Sten Anders Nilsson, Klippan
Susanne Jansson, Önnestad
Tage Olofsson, Vistträsk
Thomas Andersson, Kolbäck
Tor Håkan Lind, Vagnhärad

Vinnare av 4 Sverigelotter

Aina Carlson, EDSBYN
Ann Dahlberg, Dingle
Anna Sundbom, Stockholm
Ann-Cathrine Kjell, Nissafors
Anneli Lennartsson, Bruksvallarna
Annelie Juul, Flyinge
Annika Brännlund, Lögdeå
Annika Olsson, Skara
Annika Ingegerd Jansson, Billingsfors
Ann-Kristin Hertzman, Braås
Benny Thyrén, Klippan
Berndt Roland Schäder, Örnsköldsvik
Birgitta Ann-Kristin Lähnn Frid, Trelleborg
Björn Nordqvist, Fagervik
Bo Ingvar Enberg, Örkelljunga
Britt Dahlström, Tidaholm
Caroline Hessel, Glanshammar
Catharina Karlsson, Mölndal
Christian Skogström, Enskede
Christina Pettersson, Utansjö
Eleonor Nilsson, Västerås
Erik Sundin, Ulricehamn
Erik Karlsson, Skövde
Erik Lennart Nilsson, Knislinge
Ewa Andersson, Hallen
Eva Elisabet Vikstrand, Sandviken
Eva Margareta Högbom, Stöde
George Murica, Malmö
Gun-Britt Näsman, Sveg
Helén Ungerbäck, Karlskrona
Helge Kurt Inge Kraft, Ljungby
Helge Ragnvald Pääjärvi, Hudiksvall
Henrik Nilsson, Kävlinge
Inge Fredriksson, Lysekil
Ingegerd Carlsson, Svanesund
Janet Leonardson, Kävlinge
Jan-Olof Johansson, NOSSEBRO
Jan-Ove Andersson, Torslanda
Jari Toivonen, Handen
Jenny Bjerkevall, Bastuträsk
Jimmy Hardysson, Hovmantorp
Joel Bengtsson, Tenhult
Jonas Hylén, Ystad
Josip Jurinec, Katrineholm
Karin Andersson, Höviksnäs
Karin Maud Margareta Varga, Visby
Karl-Johan Murberg, Göteborg
Kerstin Sjöstedt, Mariestad
Kerstin Birgitta Johansson, Sörberge
Kim Lundmark, Linköping
Kristina Rowett, Gärsnäs
Lars Kinnander, Hisings Backa
Lars Sandkvist, Matfors
Lena Lindelöv, Kristianstad
Lennart Persson, Stenungsund
Lina Kjell, Tidaholm
Madeléne Pettersson, Norrköping
Maj-Britt Turhagen, Trollhättan
Maria Fredin, Stånga
Marianne Boman, Ålberga
Marie-Louise Rönnqvist, Katrineholm
Mary Söder, Trollhättan
Mats Blohm, Björklinge
Mats Söder, Mariestad
Mattias Nordin, Strömsund
Maud Olsson, Forsa
Mildred Modigs, Leksand
Monica Andersson, Karlskrona
Monica Maria Karlsson, Ydre
Patrik Kjellgren, Umeå
Paul Ekmark, Huskvarna
Per Torbjörn Alexandersson, Hallen
Perry Gustavsson, Boxholm
Regina Hedström, Gävle
Reidun Karlsson, Surahammar
Rolf Johansson, Skyllberg
Rolf Davidsson, Kungshamn
Rolf Hellström, Örnsköldsvik
Roy Roysan, Surahammar
Rrushe Gjemaj, Örebro
Rut Sjöberg, Skelleftehamn
Sigbritt Margareta Nilsson, Tvååker
Susanne Gustavsson, Skövde
Susanne Svensson, Fågelmara
Tom Persson, Vännäs
Tomas Oscarsson, Borås
Tomas Korenado, Falkenberg
Uno Oskar Valter Svensson, Aneby
Åsa Engström, Trollhättan
Åsa Andersson, Enköping

Premiumvinnare v 1-4

VIP-vinnare, värde 5000 kr

Carmela Perä, Vällingby
Jan Olof Gunnarsson, Skara
Åke Jonsson, Skara

Vinnare Presentkort, värde 500 kr

Alexandra Söderberg, Malmö
Anna Lewin, Gävle
Gerd Rose-Marie Jansson, Charlottenberg
Gerdt Bodin, Örnsköldsvik
Gunilla Söderlund, Ljusne
Gunilla Kronbäck, Hörby
Gurli Persson, Bruzaholm
Henrik Blom, Piteå
Ismeta Kumalic, Västerås
John Söderlund, Gnarp
Kjell Antonsson, Säffle
Margareta Sjögren, Hallstavik
Marita Johansson, Mariestad
Martin Eldonson, Bjärnum
Niklas Bäcklund, Tidan
Olof Lennart Runkvist, Hagfors
Per-Olof Linder, Gunnarn
Roland Andersson, Askersund
Ruth Nordvall, Linköping
Stig Leijon, Mariestad

Vinnare Presentkort, värde 300 kr

Anders Ådén, Timmernabben
Anita Hansson, Skee
Ann-Kristin Thylander Nordström, Bromölla
Birgitta Skår, Göteborg
Birgitta Ivarsson, Tibro
Birgitta Nilsson, Jönköping
Britta Hallpers, Sundborn
Britt-Marie Viola Jäppinen, Norrköping
Carina Elisabeth Johansson, Almunge
Emelie Skoog, Katrineholm
Gudrun Pettersson, Karlsborg
Gunnel Maj-Britt Andersson, Kungsbacka
Hans Åberg, KISTA
Hans Göte Ragnar Andersson, Osby
Johnny Lundström, Årjäng
Karin Martens, Malung
Kristina Åslund, Linköping
Lars Dahlberg, Värmdö
Monica Backman, Boden
Morgan Funk, Hemse
Nils Nilsson, Malmö
Nils-Bertil Karlsson, Knivsta
Peter Larsson, Kristinehamn
Salim Jaber, Sundbyberg
Thomas Falk, Vittinge
Ulla Rudklint, Värnamo
Ulla-Britt Johansson, Grimsås
Urban Engblom, Söderhamn
Vicktoria Magnusson, Karlstad
Åke Erkgärds, Hagfors

Vinnare av 2 BingoLotter

Anders Börjesson, Mullsjö
Andrea Flink, Göteborg
Anette Mårtensson, Hudiksvall
Anna Hedberg, Hisings Backa
Ann-Christin Fredriksson, Bottnaryd
Annette Johansson, Västervik
Ann-Marie Dahlström, Limhamn
Arne Andersson, Linköping
Barbro Ingrid Agneta Taaveniku, Luleå
Bengt Oskar Johansson, Karlsborg
Benny Carlson, Vänersborg
Berit Blom, Orsa
Berit Andersson, Ystad
Berndt Söderström, Mullsjö
Bernt Pettersson, Tingstäde
Bertil Adolfsson, Färjestaden
Birgit Johansson, Lyckeby
Birgitta Lindgren, Klippan
Bodil Hallin, Täby
Britt Marie Nordin, Docksta
Britta Häggqvist, Gotlands Tofta
Camilla Eriksson, Sjuntorp
Carina Hindemith, Häljarp
Carl-Eric Yvdal, Bengtsfors
Christina Berg, Hagfors
Clas Westberg, Länghem
Daga Guldhed, Mölndal
Doris Norman, Koskullskulle
Emmy Olsson, Krokom
Erik Tommy Lindh, Tvååker
Frejvid Lindroos, Kumla
Göran Hermansson, Ramlösa
Hansgunnar Eklöf, Landsbro
Håkan Rylander, Trädet
Ing-Britt Damgren, Falköping
Inger Folkesson, Olofström
Inger Vretman, Fagersta
Inger Karlsson, Alingsås
Ingrid Maria Eriksson, Gustafs
Janet Eklund, Torsåker
Jeanette Eriksson, Liden
Johnny Matinlompolo, Arvidsjaur
Jonny Stenberg, Malå
Julia Håkansson, Backaryd
Karin Marianne Kristina Jansson, Härnösand
Karine Lille-Bill Irene Andersson, Sävedalen
Karl-Göran Gustavsson, Strömsholm
Kickan Svensson, Götene
Kjell Dahlberg, ÖREBRO
Kristina Bergman, Skinnskatteberg
Lars Karlsson, Norsholm
Lars Grenevall, Haparanda
Leif Törnberg, Värnamo
Leif Martinsson, Värmskog
Lennart Larsson, TVÅÅKER
Lillemor Nordlund, Helsingborg
Madelené Steffen, Östersund
Maj Andersson, Bollnäs
Maj-Britt Redenheim, Nynäshamn
Malin Nilsson, Göteborg
Margareta Vänglund, Ljungaverk
Margareta Ifrén, Östersund
Maria Alexandersson, Grundsund
Maria Billgren, Tollarp
Maria Dahlin Johnsson, Karlskoga
Marianne Björklund, Torsby
Marie Heléne Sandberg, Fagervik
Mirjam Van Den Bosch, Gävle
Monica Karlsson, Linköping
Monika Samoud, Surte
Morgan Bjurhede, Upphärad
Nermin Zubcevic, Trollhättan
Nils Gunnar Johnsson, Nyköping
Nils-Erik Olsson, Rödeby
Ninnie Margareta Persson, Skövde
Ove Olsson, Hisings Backa
Richard Winald Rodhe, Kode
Roger Augustsson, Lerberget
Ronnie Lennart Osbeck, Stenungsund
Rose Marie Viola Andersson, Lyckeby
Simon Klang, Stockholm
Solveig Birgitta Falk, Götene
Solveig Maria Rud Gunnarsson, Örebro
Stefan Andersson, Vellinge
Stig Rutgersson, Mariestad
Sven-Erik Fredriksson, Huskvarna
Therése Eriksson, Katrineholm
Tom Schulewitz, Varberg
Tomas Brodin, Kristdala
Vera Andersson, Ullared

Premiumvinnare v 50-52

VIP-vinnare, värde 5000 kr

Ingalill Karlsson, Slottsbron
Karin Ingrid Karlsson, Insjön
Sven Martin Jönsson, Strömsund

Vinnare Presentkort, värde 500 kr

Anders Bergdahl, Norrköping
Anita Eivor LinneaFalk, Moheda
Anna Carlsson, Onsala
Anna-Greta Rehn, Skövde
Anne-Helene Svedberg,Bollnäs
Arne Karlsson, Rimbo
Bernt Gunnar Olofsson, Arboga
Björn Sjöberg, Sala
EleonoraEriksson,Järvsö
EvaEngström, Trollhättan
Gull BrittGustafsson, Upplands Väsby
Irja Tolkkinen, Bestorp
Jennie Borg, Trollhättan
Lars Inge KennethNilsson, Markaryd
Lennart Johansson, Västervik
Martin Håkansson,Laholm
Mona Rose-Marie Winberg, Landvetter
Sven Arne Markusson, Ljusdal
Tittie Lorentzson, Svenljunga
Ursula Albertsson, Tingsryd

Vinnare Presentkort, värde 300 kr

Anders Rundquist,Linköping
Anne-Marie Gustavsson Jarl,Linköping
Bertil Yngve Hansson, Fjälkinge
Britt-Inger Mogell Fransson, Täby
Carl-EricCarlsson,Sysslebäck
ChristinaTillman Lundberg, Gävle
Gerd Malmquist, Örsundsbro
Gullvi Persson, Götene
Gun-Britt Axell, Östhammar
Gun-Marie Ernstsson, Bjursås
Göran Bryntesson, Norrtälje
Görlin Andersson, Nässjö
Ingbritt Persson, Björna
Jan BertilDahlgren, Sollentuna
Jan-Eric Johansson, Nye
KatarinaAlexandersson, Tibro
Kerstin Andersson, Säffle
Kjell Österlund, Grycksbo
Leila Jalna, Skövde
Lena Jakobsson, Älvdalen
Lena Wängrot Necander, Viskafors
Liindah Olin, Mölnlycke
Per-OlofKronqvist, laholm
ReinholdAxelsson, Karlskoga
SaraPennerborn, Kolsva
Sol-Britt Marianne EliseLeinonen Säfström, Stockholm
Sven Åke Winsten, Trollhättan
Tage Töyrä, Övertorneå
UllaFrykberg, Gagnef
UllaRask, Malung

Vinnare av lottpaket

Anders Funk, Lidköping
Bitgit Palm, Perstorp
Björn Artur Larsson, Örebro
Christina Johansson, Aneby
Conje Johansson, Klippan
Daniel Österbacka, Kolbäck
Elisabeth Bjärelid, Väddö
Elisabeth Svedberg, Krylbo
Eva Pettersson, Växjö
Eva Lena Mossfält, Gräsmark
Eva-Lena Fogelin, Gimo
Fredrik Dahlström,Åmål
Fredrik Bylund, Njutånger
Gull-Britt Eleonora Engdahl, Göteborg
Göran Jansson, Kristinehamn
Inge Josefsson, Sandsjöfors
Johanna Larsson, Ruda
Johnny Johansson, Mariestad
Kaj Evert Wig, Bromma
Karin Stålberg, Krylbo
Karl Dimberg, Västerås
Kenneth Johansson, Sollebrunn
Kerstin Brusewitz, Kungsbacka
Kurt Vilhelm Öberg, Luleå
Lars Bertil Niklas Westerberg, Övertorneå
Leif Bertil Pettersson, Västerås
Leif Sture Roland Nyman, Blackstad
Lena Fyhr, Valbo
Mari Kutlesovska, Eslöv
Marie Louise Olsson Mukka, Piteå
Marita Andersson, Nösund
Maritha Lindstrand, Malung
Mia Rydberg Fransson, Sävsjö
Michael Wegner, Perstorp
Mohammad Taher, Lidköping
Randi Nyberg, Uddevalla
Sara Olausson, Öckerö
Sonja Blomkvist, Sandhamn
Stellan Wallin, Trelleborg
Tommy Bladh, Färlöv

Vinnare av 4 Sverigelotter

Anders Åsell, Östersund
Anita Altoné, Eldsberga
Annette Gudrun Henrietta Kangas, Pajala
Augusto Godinho, Norsborg
Birgitta Johnsson Jensen, Ängelholm
Camilla Laestander, Skellefteå
Carola Bergström, Växjö
Cecilia Thun, Åshammar
Claes Snellström, Karlskoga
Glen Sjelvgren, Borensberg
Ida Isaksson, Östersund
IngaSjöström, Norrsundet
IngaGustafsson, Lidköping
Ingrid Björnbom, Tyresö
Ingvar Eriksson, Vilhelmina
Jan-OlovOlsson, Rättvik
Jessica Zakrisson, Gunnarskog
Jimmy Vibom, Valdemarsvik
Johan Lorensson, Älvängen
John Gösta LennartSvensson, Fellingsbro
Johnny Nilsson, Kil
Kennet Ljungqvist,Nymölla
Kent Karlsson, Uddevalla
Kristina Jernberg, Edsbyn
LarsNordqvist, Torsby
Lena Ågren, Ljungskile
Malin Roth, Alvesta
Maritha Haffling, Ekshärad
Martin Jönsson, Varberg
Mats Alexandersson, Hishult
Michael Hedqvist, Borås
Monica Olsson, Mörrum
Niclas Källberg, Garphyttan
Per Josefson, Göteborg
Robert Sabel, Mölndal
Robin LauritsenTumba
Rolf Marinus,Linköping
Staffan Nilsson, Ullatti
StigJohansson, Ellös
Sune Flymar, Motala
Svea Maria Dalsten, Hede
Sven Karlsson, Mariefred
Timo Faarinen, Vårgårda
Tobias Wernstig, Huskvarna
Tommy Lundström, Robertsfors
Tommy Hansson, Ängelholm
Tommy Nils-Anders Runesson, Halmstad
UllaFagrell, Storå
Ulla-Britt Nattsson, Falköping
Zelly Karlsson, Strömstad

 

Premiumvinnare v 46-49

VIP-vinnare, värde 5000 kr

Anna Ulla-Britt Nilsson, Sundsvall
Arne Harrå, UPPSALA
Zoran Nedanovski, Eslöv

Vinnare Presentkort, värde 500 kr

Annette Boussard, Bro
Björn Lichtenberg, Grästorp
Eeva Liisa Heinonen, Skillingaryd
Eva Inga-Lena Ebersson, Hjo
Gerd Ulla Ragny Eriksson, Uddevalla
Kerstin Lindkvist, Tierp
Kjell Stark, Västerås
Kjell Blomquist, Gislaved
Kristiina Sundelin, Haparanda
Lars Tomas Karlsson, Ljugarn
Leif Jonas Åkesson, Skövde
Majlis Lundqvist, Jädraås
Maud Larsson, Jönköping
Mikael Andersson, Gamleby
Monika Berglund, Gräsmyr
Nils Åke David Larsson, Edsele
Per Olof Sjöqvist, Gävle
Rigmor Engelbrektsson, Grästorp
Susanne Holz, Nykvarn
Veronica Davidsson, Vargön

Vinnare Presentkort, värde 300 kr

Agneta Grafström Svensson, Vårgårda
Ann-Britt Höggren, Kärna
Annika Agnesson, Torsås
Barbro Leijon, Mariestad
Barbro Hedman, Visby
Camilla Ström, Ljungbyholm
Eva Högbom, Stöde
Fredrik Valkvist, Tidan
Gunnel Friberg, Kågeröd
Göta Block, Täby
Henrik Ahl, Nässjö
Ingela Tverling, Töreboda
Jan Erik Lundkvist, Strängnäs
John Ivan Persson, Åmmeberg
Kerstin Addby, LINKÖPING
Lars-Gunnar Nilsson, Göteborg
Maj Inger Margareta Lind, Åmål
Monica Westling, Holmsveden
Per Torbjörn Alexandersson, Hallen
Rigmor Johansson, Järfälla
Rolf Thuvesson, Eslöv
Sonja Elisabet Eloff, Finspång
Stefan Ytterström, Kovland
Thomas Johansson, Vårgårda
Thomas Karlsson, Torshälla
Tommy Ek, Gäddede
Tonny Eriksson, Gullringen
Tore Eriksson, Mellerud
Ulf Johannesson, Munkedal
Åke Bertil Nilsson, Arlöv

Vinnare av 2 BingoLottos Julkalender

Anders Larsson, Fjärås
Andreas Thorén, Halmstad
Anette Johannesson, Blidsberg
Ann Johannesson, Kil
Anna-Carina Windh, Vingåker
Bo Göran Verner Stenlund, Boliden
Caroline Modig, Mölnlycke
Catharina Skålberg, Karlstad
Charlotte Magnusson, Malmö
Eva Pettersson, Huddinge
Eva Ann-Kristin Johansson, Haparanda
Gunvor Anne-Maj Fingalsson, Eksjö
Helena Kallin, Saltsjö-Boo
Håkan Andersson, Enköping
Inga Niklasson, Västra Frölunda
Ingegerd Johansson, Kristinehamn
Ingmarie Romell, Hjärtum
Karin Lingmar, Kalmar
Karl Sandkvist, Fagersta
Kerstin Spånberger, Skogås
Kristina Byström, Handen
Kurt Hansson, Hjärnarp
Lars Abrahamsson, Nykvarn
Ludvig Karlsson, Johannishus
Margareta Svensson, Uppsala
Marina Johansson, Varberg
Marja-Terttu Pasma, Gällivare
Masser Kerstin Gunvor Ahlberg, Torshälla
Mats Bertil Eklund, Tun
Maud Jonsson, Hudiksvall
Nils Leonardsson, Köping
Rune Måchtens, Bjuråker
Rune Antonsson, Sörsjön
Siv Kultti, Ekerö
Sven Bremefors, Kalmar
Sylvia Von Willigerode, Västerås
Thomas Jendrot, Värnamo
Tommy Östman, Borlänge
Torbjörn Lindström, Boden
Tuula Persson, Göteborg

Vinnare av 1 Bingolott och 1 BingoLottos Julkalender

Agnes Karlsson, Farsta
Arne Wiklund, Kållered
Arne Birger Olsson, Bergshamra
Berit Tora Lilian Fransson, Sollebrunn
Bertil Eriksson, Fagersta
Birgitta Lindqvist, Bollebygd
Bo Roland Svalin, Vallda
Britt Marie Svenningsson, Ljungsarp
Christina Holmqvist, Partille
Dag Lundin, Lidingö
Elaine Birgitta Knutsson, Skara
Elin Elsie Ann-Louise Axelsson, Vimmerby
Elisabeth Javalds, Eskilstuna
Erica Hillengard, Trollhättan
Erine Andersson, Helgum
Eva Olsson, Kalix
Evy Siverby, Stockholm
Gullvi Åvall, Hönö
Gunborg Helena Dahlberg, Täby
Gun-Britt Frantz, Upplands Väsby
Gunhild Olsson, Klippan
Gunnel Levin, Halmstad
Hans Henke, Täby
Ingalill Christina Stridsberg, Uddevalla
Iréne Erlingsdotter, Säffle
Jan Pettersson Liljefors, Falköping
Johannes Classon, Skövde
Josef Inancsi, Söderhamn
Kenneth Ingvar Högberg, Ösmo
Kristina Malmquist, Krylbo
Kristina Olsson, Dalby
Kristina Linnea Nilsson, Kalix
Kurt Ingvar Gunnarsson, Markaryd
Leif Andersson, Tingstäde
Lena Åkerblom, Gävle
Lilian Flinkfelt, Bullmark
Lise Ohlin, Pålsboda
Madeleine Ebbesson, Hönö
Margareta Johansson, Askersund
Marie Jolgård, Billdal
Michael Ståleskog, Tidaholm
Monika From, Matfors
Owe Eng, Järbo
Roine Eklund, Uppsala
Sarka Erikssonova, Oskarström
Sonja Persson, Guldsmedshyttan
Ulla Margareta Nilsson, Gamleby
Ulrika Svensson, Hästveda
Vivian Bengtsson, Krylbo
Östen Pettersson, Traryd

Premiumvinnare v 42-45

VIP-vinnare, värde 5000 kr

Bengt Janveden, Mellerud
Göta Westh, Trelleborg
Zevi Marianne Noring, Markaryd

Vinnare Presentkort, värde 500 kr

Carina Olofsson, Mariannelund
Christer Wallén, Knivsta
Elna Mariana Söderberg, Huddinge
ElseHolmberg Oksvold, Skinnskatteberg
Erna IngeborgLindqvist, Holsljunga
Gull-Britt Oravecs,Malmö
Gull-MajKarlsson,Tranemo
Gun-Britt Ström, Eksjö
Gunilla Samuelsson, Värnamo
Gunilla Nilsson, Älmhult
Ing-Britt Hjärtström, Horn
Jennie GunillaBogren, Vänersborg
Kenth Johansson, Kumla
LarsLundin, Karlstad
Lennart Fällgren, Lögdeå
Marie-Louise Kry,  Borås
Per-OlofSkoglund, Örby
Rolf Thomas BertilLiljeqvist, Trelleborg
Sören Tholén, Krylbo
Thea Palovaara, Malmberget

Vinnare Presentkort, värde 300 kr

Alf Wallblom, Västerlanda
Bert Hagman, Västervik
Birgit Klaar, Hallstavik
Britt Ingrid Alice Kroon, Norrhult
ChristinaNielsen, Eksjö
DanBygg, Sala
EvaTenghagen, Åhus
EvaNilsson, Stora Vika
GunMagnusson, Borlänge
Göran Fellermark, Boden
Henrik Larsson, Mantorp
Karin Lisbet Berglund, Sollefteå
Lars Olov Jonsson, Skoghall
Leif Rune Hansson, Laholm
Lena-Sara Blomqvist, Stockholm
Lennart Lindqvist, Slite
Margareta Viklund,Kungsbacka
Marie-Louise Karlsson, Deje
Marine Johansson, Degerhamn
Mats Tvedberg, Katrineholm
Mona Olofsson, Ockelbo
Monika Taknegård,Strömstad
Per-Erik Bengtsson, Kvidinge
Sven Erik Andersson, Stora Mellösa
TittiOlin, Vitaby
Yvonne Sundquist, Kil
Yvonne Johansson, Bollnäs
Yvonne Åsbom, Norrtälje
Yvonne Elisabeth Stenberg, Jörn
ÅkeJohansson, Borgholm

Vinnare av 4 Sverigelotter

Alf Alfredsson, Bollnäs
Anders Broman, Örebro
Anna Karin Larsson, Herrljunga
Anna Karin Vilhelmsson,Taberg
Annalena Nilsson, Hörby
Ann-Christine Boman, Deje
AnngretVigh, Falkenberg
Annika Härdstedt, Söderby
Bakar Mahamoud Hassan, Uddevalla
Barbro Marie-Louise Parner, Motala
BertilDalmans, Nås
Birgitta Andersson, Ulricehamn
Birgitta Bofeldt, Karlstad
Birgitta Rydberg, Varberg
Britt-Marie Nilsson, Åstorp
Börje Andersson, Härnösand
CarinaHögberg, Hillared
CarinaBahrton, Åkersberga
Carl Eric Gustaf Jonsson, Skellefteå
Catarina Hammarberg Svensson, Mantorp
Cora Hörgren, Vaxholm
Dennis Jonsson, Skänninge
Eeva Kaarina Karlsson, Umeå
Elisabet Wallin, Nyköping
Elisabeth Gunnebo, Alingsås
Elisabeth Åström, Vallda
Elna Edvardsson, Korsberga
Erika Lundqvist, Trelleborg
Eva Larsson, Stockholm
Eva Jönsson, Veberöd
Eva Birgitta Saltehag, Moliden
Gerd Almén Karlsson, ZINKGRUVAN
Gunborg Astrid Viola Karlsson, Väderstad
Gunnar Jutholm, Ösmo
Gunnar Jonsson, Skänninge
Göran Nilsson, Uppsala
Göran Ekström, Västra Frölunda
Hans Lideskog, Gideå
Håkan Sturesson, Alfta
Inga-Britt Johansson, Stenungsund
Inga-Lill Andersson, Bjursås
Ingegerd Arvidsson, Värnamo
Ing-Maria Birgitta Nyström, Vätö
Ingrid Larsson, Påskallavik
Ingrid Larsson, Bollnäs
JohannaGrafström, Rimbo
JohannaJonsson, Mörrum
Karl Sören Myhrman, Norrköping
Karl-Olof Torvald Olsson, Mariestad
KerstinEriksson, Ludvika
Kerstin Birgitta Göransson, Malmö
Ketty Lucia Torstensson, Uddevalla
Kjerstin Olofsson, Viskafors
Kristina Gardell, Varberg
Kurt Fagerudd, Grödinge
Lars Axel Olsson, Nossebro
Lena Jarl, Västerås
Lennart Nilsson, Alnö
Leo Rönnqvist, Luleå
Linda Borgström, Jönköping
Magnus Andersson, Leksand
Majlis Lundqvist, Jädraås
Margareta Johansson, Skene
Margareta Andersson, Örsundsbro
Margareta Östberg, Lund
Marianne Svensson, Kalmar
Marianne Rydberg, Hjo
Marie Linder, Vittinge
Marita Jansson, Tidaholm
Mats Forsberg, Mora
Matti Aalto, Ankarsrum
Mikael Häll, Arvika
Monica Dahlgren, HISINGS BACKA
MonicaHiljemark, Anderstorp
Nils-Olov Dahl,Göteborg
Raili Jansson, Gävle
Rolf Forslund, Upplands Väsby
Ros-Marie Andersson, Falkenberg
Siv Andersson, Lindome
Stig Karlsson, Tvååker
Susan Lundvall,Anderstorp
SusanneSinnemon, Södertälje
Svea Mattsson, Fjärås
Tommy Johansson, Morup
Udo Hinz, Spånga
Ulla Rikardsson, Mariestad
Ulla Maria Plogby, Järpås
Ulla-Carin Nilsson, Luleå
Vilma Maria Ahlqvist, Gammelstad
Zania Jonsson, Ljustorp

Premiumvinnare v 38-41

VIP-vinnare, värde 5000 kr

Jennie Odenius, Olofstorp
Johanna Olsson, Bromölla
Maj-Britt Nilsson, Simrishamn

Vinnare Presentkort, värde 500 kr

Annelie Isaksson, Resele
Benita Anette Aronsson, Kungsängen
Berit Vallmark, Halmstad
Bertil Karlsson, Lindome
Britta Bredberg, BORÅS
Carina Karlsson, Kalmar
Daniel Åström, Kalix
Erik Vilhelm Thulin, Uppsala
Fredrik Drackner, Lidköping
Ingela Hellberg, Uddevalla
Katja Lindemann, Visby
Kerstin Maria Kristina Sundkvist, Eskilstuna
Marianne Backman, Farsta
Nils Ingvar Svensson, Åhus
Per-Eric Karlsson, Örebro
Rolf Lewerentz, Järvsö
Sonja Kumpula, Pajala
Thomas Ottosson, Kristinehamn
Vappu Pirttilä, Jönköping
Yvonne Hansson, Svenshögen

Vinnare Presentkort, värde 300 kr

Anna Nyman, Falköping
Ann-Marie Öhman, Borås
Benita Westin, Stockholm
Birgit Brundin, Falun
Christian Olsson, Köping
Elsy Reilander, Gimo
Emelie Rönnlöf, Norrköping
Eva Nilsson, Malmö
Fredrik Ström, Örebro
Gunvor Persson, Laholm
Hans Svensson, Grums
Henrik Vahldiek, Växjö
Inga Kerstin Björkqvist, Staffanstorp
Karl-Göran Johansson, Veddige
Kristina Edvinsson, Göteborg
Lasse Eklind, Moholm
Maigon Gustavsson, Tranås
Marita Persson, Boxholm
Markus Lander, Färjestaden
Mary Katrina Andersson, Axvall
Michael Oskarsson, Gamleby
Olle Nilsson, Donsö
Reine Johansson, Flen
Roland Persson, Sundsvall
Ronni Gustafsson, Eksjö
Stefan Steffansson, Vansbro
Sven Ingvar Johansson, Sunne
Synnöve Jonsson, Örebro
Thomas Dunsjö, Vessigebro
Vuokko Pasma, Västerås

Vinnare av 4 Sverigelotter

Agnes Högberg, Gislaved
Agneta Hellström, Östersund
Alexander Björnfot, Kiruna
Alf Claesson, Valbo
Anette Margareta Johansson, Jönköping
Anna-Carin Dahlin, Umeå
Anne-Charlotte Assarsson, Vallåkra
Ann-Marie Arkåsen, Falköping
Barbro Elisabet Sundberg, Sunne
Bengt Ingvar Åke Ehn, Tullinge
Berit Axelsson, Lammhult
Birgitta Edberg, Nusnäs
Carina Brodd, Eskilstuna
Conny Gustafsson, Vetlanda
Daniel Larsson, Skurup
Evy Agneta Karlsson, Lingbo
Gunilla Hagstedt, Södertälje
Gunvor Johansson, Högsäter
Hilda Olivia Gustafsson, Brandbergen
Inga Johansson, Älmhult
Ingela Rosander, Landvetter
Iréne Linnéa Adamsson, Vätö
Jan Berggren, Göteborg
Jan Lundström, Varberg
Johan Burman, Nossebro
Kenth Axel Veiner Runesson, Gemla
Kerstin Hammar, Helsingborg
Kjell Bodin, Nykvarn
Laila Persson, Björna
Lena Gustafsson, Dals Rostock
Linda Enqvist, Munka-Ljungby
Malin Johanna Maria Kvist, Lidköping
Margareta Andersson, Växjö
Marianne Berndtsson, Henån
Marie Rosendahl, Göteborg
Marita Hansson, Rydboholm
Maud Hjälm, Västerås
Mona Mattsson, Sundsvall
Monica Ljungström, Linköping
Per Garmstad, Ljungsbro
Peter Sahlqvist, Mullhyttan
Reza Tagik, Kungsbacka
Robert Barth, Storfors
Roland Pettersson, Vintrosa
Rose-Marie Tell, Malmö
Stefan Hilmersson, Strängnäs
Sven Olov Daniel Granlund, Granbergsdal
Synnöve Breivik, Västerhaninge
Ulf Andersson, Bispgården
Åke Vesterlund, Linköping

Vinnare av 2 Bingolotter

Annika Blomberg , Hagfors
Arne Johansson , Henån
Bertil Persson , Klagstorp
Bo Göran Krister Mårtensson , Kristianstad
Catarina Andreasson , Skoghall
Christina Bäckdahl , Jönköping
Christine Mellgren , Frösön
Dan Lindberg , Holmsund
Eivor Backman , Harads
Eva Andersson , Stenungsund
Eva Lind , Kvissleby
Eva Schoug , Värnamo
Gudrun Dafors , Umeå
Hans-Erik Karlsson , Vålberg
Hasse Lundgren , Kvänum
Imad Lazar , Jönköping
Ina Jönsson , Olofström
Ingeborg Frida Birgitta Palm , Skillingaryd
Ingrid Lindeberg , Eslöv
Ingvar Artur Milvert , Nässjö
Jonas Björk , Klippan
Karin Bergqvist , Trelleborg
Kenneth Lindahl , Kumla
Kerstin Sjöstedt , Skellefteå
Kerstin Ann-Christine Sandh , Trelleborg
Kjell Ingvar Kvist , Helsingborg
Lilly Margareta Arklöv , Hestra
Maria Schneider , Gävle
Martin Håkansson , Laholm
Ole Mikael Vitikainen , Huddinge
Patricia Lundstedt , Stöde
Patrik Lindström , Orrefors
Peter Karlsson , Uddevalla
Pia Hemgren Krantz , Åmotsbruk
Roger Hedelin , Strömstad
Rolf Thuvesson , Eslöv
Susanne Ottosson Rösmark , Västra Frölunda
Tina Rosander Ruottinen , Hanaskog
Ulf Lönn , Bjästa
Unni Maalsnes , Karlstad

Premiumvinnare v 34-37

VIP-vinnare, värde 5000 kr

Ester Nilsson, Molkom
Morgan Björklund, Hässleholm
Ulf Gustavsson, Katrineholm

Vinnare Presentkort, värde 500 kr

Alf Göran Gustafsson, Mariestad
Annabelle Andersson, Strömstad
Bo Björkenstam, Svärdsjö
Carina Jardstam, Bonässund
Crister Melander, Södra VI
Elvy Anna-Lisa Rossvik, Eksjö
Folke Ingvar From, Mölndal
Inge Gunnar Oskar Lysander, Stockholm
Ingela Parmryd, Stockholm
Ingrid Malmberg, Bruzaholm
Ingrid Andersson, Karlstad
Ingrid Ziemer, Hultafors
Kenneth Gustafsson, Backaryd
Kerstin Alice Gustafsson, TROLLHÄTTAN
Lempi Sandström, Rydebäck
Lilian Andersson, Trollhättan
Roger Levin, Tierp
Stefan Kollberg, Borås
Stig Bodling, Svappavaara
Therése Adolfsén, Göteborg

Vinnare Presentkort, värde 300 kr

Anders Johansson, Staffanstorp
Ann Charlotte Larsson, Hällefors
Anna Karin Söderström, Vänersborg
Annie Göransson, Eskilstuna
Annika Sjögrund, Nybro
Bengt Axel Georg Nilsson, Gällö
Bo Smed, Nybro
Elsy Lidblom, Enskededalen
Gerd Johansson, Örkelljunga
Gudrun Pettersson, Mörarp
Helene Martinsson, Skillingsfors
Ingrid Elisabeth Berg, Vikbolandet
Jan Swensson, Långsele
Jane Borgkvist, Hede
Jan-Gunnar Lidén Johansson, Morgongåva
Kenneth Gustafsson, Åstorp
Kenneth Engström, Åkersberga
Lars Erik Tjärnsved, Klagshamn
Lena Bastbacken, Markaryd
Maj-Britt Böhn, Kungälv
Marcus Johansson, Övertorneå
Marianne Nilsson, Norberg
Matti Ohlsén, Stockholm
Monica Johnsson, Karlsborg
Nathalie Abrahamsson, Trollhättan
Ritva Annikki Myrhagen, Huddinge
Rolf Kron, Alingsås
Siv Gardlow, Gällivare
Stig Rune Emanuelsson, Alfta
Yvonne Ragnhild Sundbaum, Beddingestrand

Vinnare av 4 Sverigelotter

Agne Persson, Läckeby
Anders Nordström, Resele
Anders Rönnkvist, Njutånger
Anette Marianne Ottosson, Linköping
Ann Nycander, Arboga
Anna Karlsson, Tibro
Bo Björklund, Kållered
Carl Sjölin, Kallinge
Daniel Hedström, Falun
Elisabet Vivi-Ann Nilsson, Enskede
Eva Olsson, Mjölby
Eva Bergander, Skutskär
Eva Lindgren, Sundsvall
Gun Eriksson, Malmö
Gunnel Nordin, Bromölla
Hans Eskil Leif Hedberg, Malmö
Heidi Böhler, Uddevalla
Håkan Falk, Lammhult
Håkan Edvardsson, Hofors
Ing-Britt Hjärtström, Örebro
Irene Falk, Björklinge
Johan Karlstedt, Harplinge
Karin Elisabet Holmqvist, Växjö
Kerstin Gustavsson, Arbrå
Kurt Göte Källberg, Sjöbo
Kurt Inge Eriksson, Nässjö
Kurt-Olov Stark, Krylbo
Lars Larsson, Spånga
Lennart Gunnarsson, Göteborg
Lilian Nyblom, Vänersborg
Lisbet Andersson, Partille
Lise-Lotte Hulmé, Jönköping
Margareta Hedlund, Hudiksvall
Maryam Rizk, Örnsköldsvik
Maud Johansson, Arvika
Ove Melin, Göteborg
Peter Sowe, Kvicksund
Sif Francke, Horn
Stig Selin, Helsingborg
Yvonne Trulsson, Hörby

Vinnare av 2 Bingolotter

Anders Jarl, Broby
Anita Sjögren, Korsberga
Anja Magnusson, Arboga
Ann Gunnarsson, Våxtorp
Anna Holmqvist, Tranås
Ann-Charlotte Andersson, Östersund
Anneli Kvist, BORÅS
Annika Högkvist, Trelleborg
Annika Bodell, Enköping
Astrid Margareta Larsson, Umeå
Birgit Martinsson, Äspered
Christina Andersson, Vårgårda
Esa Yrttiaho, Linköping
Gill Andersson, Uppsala
Gärd Andersson Holmström, Bergvik
Inger Marie Köhlberg, Norrköping
Ingrid Mickelsson, Ramvik
Ingvar Jansson, Motala
Jimmie Larsson, Kungsgården
Joakim Söderholm, Bureå
Kerstin Persson, Lyrestad
Kjell Söderberg, Bor
Lars Jan Karlsson, Sala
Linda Tjärnström, Kramfors
Lisbet Augusta Lundström, Gävle
Mait Andreasson, Örebro
Maria Samuelsson, Strängnäs
Mariann Israelsson, SÖDERTÄLJE
Minna Kettunen, Hägersten
Natasha Moore, Norsborg
Nils Gunnarsson, Njutånger
Patrik Andersson, Finspång
Per Svensson, Munkfors
Per Anders Karlsson, Malmö
Roland Hansson, Västerås
Ros-Marie Nilsson, Mellerud
Rune Johan Helmer Johansson, Lindesberg
Siv Nordström, Eskilstuna
Solbritt Källman, Piteå
Stefan Svensson, Örebro
Sten Fahlstedt, Oxelösund
Stig Bengtsson, Jörlanda
Stig Anders Mats Karlsson, Älvängen
Susana Ekström, Lidköping
Sven-Gustaf Axelsson, Gråbo
Tony Vilson, Grimsås
Ulla Edler, Gäddede
Urban Karlsson, Storebro
Vivi-Ann Olsson, Kungälv
Åke Sjökvist, Marmaverken

 

 

Anders Bergdahl , Norrköping
Anita Eivor Linnea Falk , Moheda
Anna Carlsson , Onsala
Anna-Greta Rehn , Skövde
Anne-Helene Svedberg , Bollnäs
Arne Karlsson , Rimbo
Bernt Gunnar Olofsson , Arboga
Björn Sjöberg , Sala
Eleonora Eriksson , Järvsö
Eva Engström , Trollhättan
Gull Britt Gustafsson , Upplands Väsby
Irja Tolkkinen , Bestorp
Jennie Borg , Trollhättan
Lars Inge Kenneth Nilsson , Markaryd
Lennart Johansson , Västervik
Martin Håkansson , Laholm
Mona Rose-Marie Winberg , Landvetter
Sven Arne Markusson , Ljusdal
Tittie Lorentzson , Svenljunga
Ursula Albertsson , Tingsryd

 

Anastasia Drakou , Handen
Anette Lisbet Lindmark , Svappavaara
Annelie Källkvist , Tidaholm
Cathrine Albertjung , Kumla
Hans Erik Berg , Uppsala
Helena Ljung , Falköping
Ing-Marie Westerman , Linköping
Jan Skogh , Forshaga
Lars Olovsson , Solna
Lisbet Larsson , Trollhättan
Mona Isaksson , Torsby
Pedro Arnström , Trehörningsjö
Pirkko Liisa Nevala , Hallstahammar
Roland Sjödin , Näsåker
Sonja Caris , Lidingö
Stefan Gullstrand , Höllviken
Tania Aoun , Kumla
Torbjörn Falk , Borlänge
Ulla-Britt Birgersson , Karlskroga
Åke Gösta Löfgren , Skå
Vinnare i BingoLotto

Mer än 50.000 vinnare varje vecka. Är du en av dem?

Till BingoLottos vinnare

Spela VariantBingo

Chatta och spela med oss!

Spela
00-24
86 st
10 kr
Söndagar 18:00
50 kr
Vinn 25 miljoner!
25 kr
00-24
5 kr
00-24
5 kr
00-24
5 kr
Vinn 250.000 kr!
5 kr
00-24
5 kr
00-24
0 st
2 kr
00-24
5 kr
00-24
10 kr
00-24
5 kr